Šviesios mintys padeda pabusti

Kursai „Geniali atmintis“

Ar susimąstėte, kiek laiko kasdien sugaištate tik todėl, kad kažką pamiršote? Kiek laiko sugaištate, kai sunkiai sekasi susikaupti ar išmokti naujus dalykus? Daug dirbant ir mokantis kartais atrodo, kad iš tiek daug dalykų nebeprisimenate nieko. Dėl nepadarytų darbų ar neišmoktų dalykų vėl tenka gaišti brangų laiką.

Kursų „Geniali atmintis“ tikslas: suformuoti efektyvaus informacijos įsiminimo ir prisiminimo įgūdžius.

Kursų nauda:
1. Ne mažiau 50% užsiėmimų laiko skirsime praktinėms užduotims. Tarp užsiėmimų atliekami namų darbai. Taip formuosite efektyvaus įsiminimo įgūdžius.
2. Sužinosite įsiminimo ir prisiminimo metodus ir technikas, kurias naudoja pasaulio atminties čempionai.
3. Nustatysite savo mokymosi būdą ir reprezentacinį tipą.
4. Sustiprės pasitikėjimas savo atmintimi.
5. Pagerės dėmesio koncentracija, greičiau ir efektyviau susikaupsite.
6. Pagreitės sprendimų priėmimas ir bendras protinis pajėgumas.
7.Išmoksite efektyviau įsiminti datas, telefonų numerius, PIN kodus, elektronionio prisijungimo duomenis, įvairias formules, užsienio kalbų žodžius, dienotvarkę ir tvarkaraščius, sąrašus, žmonių veidus, vardus ir kitą svarbią informaciją;
8. Susikursite atminties žemėlapius, kurie tarnaus jums visą gyvenimą, ir kiekvienas galėsite juos pritaikyti savo individualiems poreikiams.
9. Išmoksite pasiruošti pokalbiui dėl darbo, viešai kalbai ar pristatymui, sužinosite, kaip mokytis mintinai tostus, anekdotus ar citatas. Tai sumažins įtampą ir paliks gerą įspūdį kolegoms, darbdaviui, klientams, giminėms ar svečiams.
10. Lavinsite savo vaizduotę. Jos pagalba išmoksite informaciją perkelti į ilgalaikę atmintį.

Visi dalyvaujantys seminare NEMOKAMAI gauna:
• Audioknygą „Geniali atmintis“ mp3 formatu
• Pdf knygą „Pažintis su greituoju skaitymu“
• Pdf knygą „Greitasis skaitymas ir save keičiančios smegenys“.

Turinys:
• Atminties veikimo principai;
• Smegenų plastiškumo teorija;
• Motyvacinės sistemos atradinimas ir jos stiprinimas;
• Aukštos savivertės informacijos įsisavinimui formavimas;
• Ribojančių įsitikinimų šalinimas ir padedančių stiprinimas;
• Negatyvių emocijų, trukdančių efektyvesniam įsiminimui, šalinimas;
• Reprezentacinės sistemos ir mokymosi būdo nustatymas atliekant testus;
• Vaizduotės lavinimas;
• Asociacijų metodas;
• Užsienio kalbų žodžių įsiminimas.
• Skaitinės informacijos įsiminimas;
• Koncentracijos gerinimo metodai;
• Įvykių įsiminimas;
• Kalbų įsiminimas;
• Sąrašų mokymasis. Kelionės metodas;
• Multisensorika (penki pojūčiai) mokymosi procese.
• Tvarkaraščio bei dienotvarkės įsiminimas;
• Minčių žemėlapiai;
• Išsiblaškymas ir pastabumas;
• Sveikos mitybos bei taisyklingo miego svarba užtikrinant smegenų aktyvumą;
• Taisyklingo mokymosi ciklai: pertraukų ir kartojimo dažniai;
• Efektyvaus protinio darbo planavimo metodai ir technikos;
• Pažangumo stebėjimo testai.

Kviečiame tapti Facebook grupės „Geniali atmintis“ nariu ir toliau kartu tobulėti šioje srityje.

Lektorius – Laurynas Pečkaitis – „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, „Svajonių mokyklos“ vadovas ir lektorius, karjeros konsultantas. Nuo 2008 metų vedu mokymus efektyvaus mokymosi, komunikacijos, savęs pažinimo ir kitomis temomis. Audioprogramos „Geniali atmintis“, DVD „Viskas apie kūno kalbą“, metodologijų „Holistika“ ir „Epilepsija sergančiųjų smegenų veiklos atstatymas per atminties lavinimą ir koncentracijos gerinimą“ autorius ir lektorius. Profesionalus koučingo specialistas (ICF), Neurolingvistinio programavimo praktikas ir meistras (Maskvos NLP institutas), Eneagramos praktikas ir meistras (ECTA). Patirtis: apie 2000 mokymų vedimo valandų, 250 individualių sesijų, apie 14000 mokymų dalyvių.

„Labai patiko mokymų metodas, sukurta aplinka, labai greitai prabėgo laikas, buvo nenuobodu, o, svarbiausia, buvau labai nustebinta atminties pagerėjimu – net 2,6 karto po kursų ji tapo geresnė. Toks jausmas, kad po šių kursų mano smegenys tapo aktyvesnės. Ačiū labai.“ Arūnė

„Dėkoju gerb. Laurynui Pečkaičiui už suteiktas žinias atminties lavinimo srityje. Seminaras buvo organizuotas sklandžiai, nuosekliai, atskleistos teorinės žinios kaip lavinti atmintį ir praktiškai jos buvo pademonstruojamos atliekant parengtas užduotis, testus. Buvo labai įdomu, mano įsiminimo rezultatai pagerėjo apie 50%. Kiekvienam rekomenduočiau išklausyti šitą seminarą. Gražios tolimesnės sėkmės gerb. Laurynui Pečkaičiui šviečiant mūsų šalies žmones.“ Pagarbiai, Janina Mikulienė

Lektorius Laurynas yra labai profesionalus ir nuoširdus žmogus, maksimaliai atiduodantis savo energijos ir laiko, kad tik kursų dalyviai gautų kuo daugiau praktinių žinių. Kursai buvo įdomūs ir naudingi. Lektorius puikiai sugebėjo sudominti ir užimti tiek praktinėmis užduotimis, tiek neįprastomis, bet smagiomis pertaukėlėmis.

„Dėkoju Laurynui už puikius atminties lavinimo kursus. Kursų metu sužinota metodika yra lengvai suprantama ir praktiškai panaudojama. Po šių kursų išmokau lengvai įsiminti naujų žmonių vardus ir pavardes, išmokau artimųjų bei bendradarbių telefonų trumpuosius numerius, taip pat pasidariau sąrašą dalykų, ką noriu įsiminti ir po truputį jį įgyvendinu. Netikėtas atradimas kursų dėka –  labiau išlavinta vaizduotė, kurios dėka, šiuo metu sugebu sukurti naujus šokius savo treniruotėms tiesiog klausant muzikos ir įsivaizduojant žingsnelius net jų neatliekant.
Rekomenduoju šiuos kursus visiems, kurie nori pagerinti savo atmintį ir yra pasiryžę skirti bent šiek tiek laiko namų darbams atlikti. Tuomet rezultatai tikrai bus akivaizdūs ir galėsite didžiuotis savimi. Netaikant kursų metu sužinotos metodikos praktiškai, atmintis savaime greičiausiai pagerės trumpuoju laikotarpiu.“ Arvyda Rimšaitė

„Savo gyvenime pritaikiau nemažai šių taisyklių. Kai kurias iš jų jau turėjau, pvz. pastabumą, emocijas. Jas reikėjo tik dar šiek tiek palavinti. Naujausia ir pati efektyviausia taisyklė man buvo pati pirmoji (Atmintis = logika +vaizduotė). Naudoju  pratimus jungiant bet kokius žodžius ir įsivaizduojant stoteles, mokausi vis naujų eilėraščių ir juos vis kartoju, valandas paverčiau gyvūnais, ir intensyviai mokausi užsienio kalbos žodžių.
Labai džiaugiuosi buvusi jūsų paskaitoje. Mano vaizduotė labai sustiprėjo į gerąją pusę, ji man padeda ne tik atsiminti įvairius dalykus, bet ir džiugina mano gyvenimą. Net iki dabar galiu išvardinti jūsų pasakytus padrikus žodžius per paskaitą. Tuo aš iš tiesų labai džiaugiuosi. Ačiū už paskaitas :)“ Eglė Skiparytė

Registracija (nurodykit savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą):

laurynas@success.lt, 868554414

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Straipsniai:
„Kai artėja atsiskaitymai ir egzaminai 7 žingsniai tobulos atminties link“

Atsakymai į “Kursai „Geniali atmintis“”: 3

  1. Asta Pociūtė parašė:

    Seminarą apmokėjau vakar. Laukiu tolesnės informacijos iš jūsų.

  2. Tomas parašė:

    Sveiki, norėjau sužinoti kada numatomas kitas atmintie lavinimo seminaras?

  3. Mindaugas parašė:

    Laba diena kada planuojamas sekantis atminties lavinimo seminaras?

Parašykite komentarą