Pinigai - svarbiausia gyvenimo dalis

Visi kurie sako kitaip, greičiausiai, jog sau meluoja.
Kam sau meluoti, jei galima šią temą išnagrinėti rimtai ir gauti visus atsakymus apie pinigus?

Kam blaškytis, gyventi abejonėse, įtampose ir galvoje nešiotis varginančius klausimus apie pinigus į kuriuos niekaip nerandate atsakymų?

Tai mažina motyvaciją, neleidžia atsiskleisti, silpnėja savivertė. Išsiaiškink apie pinigus viską nuo A iki Z, atsakyk sau į visus klausimus ir imkis darbų pilna jėga.

Pinigai yra vienas iš tavo gyvenimo tikslų, tad nėra prasmės vis atidėti atsakymų paiešką. Visi atsakymai yra čia ir šiandienos laikas yra geriausias laikas pradėti mokytis.

Tinkamos pasaulėžiūros formavimas ir motyvacija karjerai

Audio knygos "Stiprios mintys virsta pinigais" ir "Pinigai - mano talentas" formuoja stiprią, pozityvią ir į produktyvumą orientuotą pasaulėžiūrą. Jos nepaliks gyvenime vietos tingėjimui ar nežinojimui ko nori. Paaiškins kokius ribojančius įsitikinimus turime, kaip jie susiformavo ir kaip mus sustabdo nuo aktyvesnio ir turtingesnio gyvenimo.

kaip atsisakyti išlaidų ir suformuoti finansinę discipliną

Audio knyga "Kodėl paleidžiame pinigus" paaiškins kaip ir kodėl mes išleidžiame savo pinigus. Jus tikrai nustebins, jog apie 30 procentų savo pajamų išleidžiame emociniams poreikiams tenkinti. Kaip tai pakeisti? Nes kelias į pinigus prasideda nuo jų kontrolės. Jei kamuojatės su nuolatiniu pinigų stygiumi, jei pinigai ateina ir greit išeina, jei kažko prisiperkate, o po to gailitės, ši audio knyga padės suprasti kokie procesai vyksta ir padės suformuoti finansinę discipliną.

kaip padidinti savo produktyvumą ir vidinius resursus iškeisti į pinigus

Kiekvienas gali dirbti produktyviau ir per tą patį laiką nuveikti daugiau darbų. Jūsų pajamos paaugs tik tuomet, kuomet sukursite daugiau pridėtinės vertės. Kaip ji kuriama, kaip skaičiuojama, kokius vidinius resursus turite, už kuriuos net šiandien jau gaunate pinigus? Papasakosiu apie pinigų kvadratą, kaip susijungia vidiniai resursai, veiksmai, pridėtinė vertė ir pinigai.

Susipažinsite su visame pasaulyje galiojančiais pinigų dėsniais

Yra dėsniai, kurie galioja tūkstančius metų. Audio knygose "Dvasinė pinigų dimensija" ir "5 skirtingi požiūriai į pinigus ir verslą" susipažinsite su skirtingomis pasaulėžiūromis ir ką jos sako apie pinigus: judaizmas, vedos, budizmas, islamas, konfucianizmas, protestantiškas požiūriai. Padėsiu atrasti dėsnius, kurie galioja visome pasaulyje. Esu įsitikinęs, jog daug šių dėsnių pradėsite taikyti ir savo gyvenime, nes ši išmintis nesukels jokių abejonių.

Išsirink Pasiūlymą

Į visus savo klausimus apie pinigus atsakymus rasi čia.

0 €

Parsisiųsk audio nemokamai

25 €

Audio knygų rinkinys ir seminaras

Dažniausiai užduodami klausimai

Parsisiųskite audio knygų demo rinkinį nemokamai. Jį išarchyvavę rasite 10 takelių, kurių trukmė 1 val. 30 min., jie padės susipažinti su įvairiomis temomis ir padės apsispręsti ar įsigyti visą audio knygų rinkinį. Taip pat rasite visų 5 audio knygų detalų turinį pdf failuose.

Audio knygų autorius Aivaras Pranarauskas. Lektorius ir rašytojas, vienintelis rašytojas Lietuvoje, kurio knygas galima rasti amazon, audible ir kitose platformose. Jo audio knyga „Money saving experts will never tell you this“ susilaukė dešimčių tūkstančių peržiūrų ir puikių atsiliepimų. Nuoroda į šią audio knygą rasite puslapio apačioje. Tai yra angliška audio knygos „Kodėl paleidžiame pinigus“ versija, kuri yra įtraukta į rinkinį.

Dar 2000 metais perskaičiau Napoleono Hillo knygą „Mąstyk ir būk turtingas“, tai paskatino mane domėtis daugiau. Esu baigęs filosofijos studijas, todėl temas mėgstu nagrinėti giliai ir su kritiniu požiūriu. Esu susipažinęs su visomis teorijomis apie pinigus ir nei viena jų nedavė man visų atsakymų kurių ieškojau. Tad teko atsiraitoti rankovęs ir imtis darbo pačiam. Šis audio knygų rinkinys buvo subrandintas per 10 metų kruopštaus darbo ir galiu garantuoti, jog tai, ką perklausysite pateks į geriausių Jūsų žinomų knygų apie pinigus penketuką. Jei tai nebus geriausia iš to, ką jau dabar žinote apie pinigus, tuomet grąžinsiu Jums pinigus.

Spauskite ant pasirinkto varianto pvz. „audio knygų rinkinys už 14 €“, pateksite į el.parduotuvę, kur rasite mygtuką „Į krepšelį“, tuomet „Tęsti atsiskaitymą“, įvesite savo duomenis ir pasirinksite vieną iš trijų apmokėjimo būdų: paprastas pavedimas, Paypal arba Paysera (rekomenduojame).
Po apmokėjimo gausite el.laišką į savo el.pašto dėžutę su audio knygų parsisiuntimo nuoroda. Parsisiuntus išarchyvuokite mp3 failus ir klausykite kompiuteryje, telefone ar mp3 grotuvu.
Jei kompiuteris nėra Jūsų pats geriausias draugas, tuomet pasikvieskite ką nors pagalbon.

Negaliu už Jus padaryti atsispaudimų, negaliu už Jus uždirbti pinigų. Tačiau galiu pašalinti abejones iš Jūsų minčių, galiu motyvuoti, galiu atsakyti į daugybę klausimų, parodyti kryptį ir suteikti naujų jėgų. Mano tikslas padėti, jei to tikslo Jūsų atveju negalėsiu pasiekti, tuomet turite pilną teisę atgauti savo pinigus. Tad rinkinį įsigykite drąsiai, jei per 30 dienų apsigalvosite, pervesime pinigus atgal, tad niekuo nerizikuojate.

Seminarai vyks Vilniuje 2019 rudenį – 2020 pavasarį. Seminarų grafiką sekite FB paskyroje. Taip pat kiekvieną įsigijusį audio knygų rinkinį su pakvietimu į seminarą apie artimiausius renginius informuosime el.paštu.

Atsiliepimai

"Tokio plataus požiūrio dar nesu sutikęs jokioje knygoje. Radau daug atsakymų, kodėl būtent yra tokia pinigų situacija ir ką daryti, kad mes lietuviai, gyventume gausoje. Rekomenduoju audio knygą "Dvasinė pinigų dimensija" klausyti ne vieną kartą."
Saulius bagdonas
www.laikoplanavimoseminarai.lt
"Puiki audio knyga. Koncentruotai pateikiama svarbiausia informacija. Gerai įgarsinta, skaito pats autorius. Neprailgsta klausytis."
"Labai gera knyga, jei turi reikalų su finansais ir kaip ąamoningai galima suprasti, kodėl yra vienaip, o ne kitaip."
"Patinka man šio autoriaus darbai, daug gerų palyginimų. Verta, jeigu įdomi ši tema, aš už, kad Jis turėtų jėgų kurti ir dirbti toliau."

„One of the best books on spending psychology“
I only found this book this morning on YouTube. Listened the first time found it was really helpful so I purchased audiobook. Now I am going to listen to it the 3rd time in 24 hours . I will keep listening until I am totally free from my shopping addiction. I really wish Mr Pranarauskas can release more audiobooks in English .

„Wow! I’ll never look at spending the same again!“
This book really takes off the blinders! By breaking down the emotion and intellect of purchasing. I’m glad I purchased this book. It is an asset in my get out of debt journey! The power of I don’t need that! Awesome Book!!

Atsiliepimai iš audible.com

50 000 žmonių visame pasaulyje jau susipažino su mano idėjomis, manau, jog tu taip pat drąsiai gali tai padaryti ir sužinoti apie pinigus daug daugiau. Spauskite žemiau esančią Facebook nuorodą ir nepraleiskite naujienų.

Aivaras Pranarauskas