Šviesios mintys padeda pabusti

Audio knyga „Pinigai – mano talentas“

Pinigai talentas - 3D M
Mes turime įvairių talentų ir vienas jų – pinigų talentas. Tačiau taip jau atsitinka, jog daugiausia dėmesio atitenka kitų talentų ugdymui. Galbūt galvojame, jog esame šioje srityje netalentingi, galbūt užtenka tų rezultatų, kuriuos turime, o galbūt laukiame, kol šis talentas pats save išugdys? Galbūt laukiame vis nerandame tam laiko, o galbūt tiesiog neturime idėjų šioje srityje. Nesvarbu, kokį pinigų talentą paveldėjote iš tėvų ir aplinkos. Talentą galima išsiugdyti! Jei nemokate žongliruoti kamuoliukais, kantriai mokinkitės ir išmoksite. Jei neturite pinigų talento, ar galėtumete dabar patikėti, jog tai toks pats talentas kaip kiti, tačiau tiesiog reikia jį lavinti. Greičiausiai girdėjote, jog sėkmė tai 1 procentas talento ir 99 procentai darbo. Tačiau dažniausiai iškyla klausimas, o ką ir kaip dirbti? Jaučiame, jog viduje rusena talentas, tačiau niekaip nerandame būdų kaip įpūsti jam gyvybės.

Ši audio knyga įlis giliai į smegenis ir privers permąstyti daug minčių apie pinigus. Labai daug originalių įžvalgų, gilus kapstymas ir jokių daug kartų girdėtų frazių. Žinoma, daugelis minčių gali sutrikdyti  ir išmušti iš vėžių, kažko nesuprasite ir tie galvosūkiai suksis mintyse nuo ryto iki vakaro. Tačiau tikiuosi, jog jūsų intelektas galvosūkius išspręs. Dažnai teks sustoti ir susivokti tame ką išgirdote. Idėjų srautas kaip buldozeris suvažinės jūsų suvokimą apie pinigus, tačiau kuomet jį atstatysite, jis bus jau gerokai tvirtesnis ir labiau užgrūdintas. Pasiskolinę idėjas galėsite jomis subombarduoti bet kokį oponentą diskutuodami apie pinigus, galėsite užduoti tokius klausimus, į kuriuos atsakymų neturi net šios audio knygos autorius.

Audio knygos esmė? Didesnis darbingumas, energija ir daugiau pridėtinės vertės. Tuo pačiu nieko naujo, tuo pačiu viskas nauja, nes išgliaudyta iki esmės. Daugiausia dėmesio emociniam intelektui,  pasąmonei, memams, kurie mus lydi nuo vaikystės ir kasdien įtakoja pinigų uždirbimą ir išleidimą. Kiekvienas jūsų šiandieninis veiksmas uždirbant ar išleidžiant pinigus neatsiranda iš niekur, jis turi savo šaknis. O norint esminių pokyčių, reikia kapstyti giliai.

Tema, kuri atrodė paini nušvis visiškai kitokioje šviesoje. Suprasite, jog piniguose nėra jokios magijos ir mistikos, tačiau lygiai taip pat nėra ir jokios logikos. Pinigai paklūsta keistiems dėsniams, tačiau tiems patiems dėsniams paklūsta ir žmogus. Pažinkite žmogų – pažinsite pinigus, išmokite įtakoti žmones – mokėsite įtakoti pinigus. Kokių dar idėjų rasite?

 

 • Kodėl pinigai mėgsta aktyvius žmones
 • Kaip ugdyti savo talentą, kad jis virstų stiprybe
 • Kokie yra pinigų memai atkeliavę iš vaikystės
 • Kodėl einame dirbti tai ką dirba visi ir nedirbame tai ko niekas nemoka
 • Kodėl pinigai mėgsta įpročius ir gerą discipliną
 • Kaip pergudrauti ir programuoti savo pasąmonę
 • Kaip atlygio mechanizmas sustabdo mūsų aktyvumą
 • Pakeisti požiūrį į darbą ir pardavimus lengviau negu pakeisti darbą
 • Kodėl esame užprogramuoti vartoti, net to ko mums nereikia
 • Kaip nepritekliaus mąstymą pakeisti pertekliaus mąstymu
 • Kodėl perdėtas taupymas yra žalingas
 • Kodėl protingi žmonės neugdo pinigų talento
 • Kaip sukurti 1 milijono litų apyvartą per metus
 • Kokios yra 3 geriausios investicijos

Autorius Aivaras Pranarauskas. Audio knygos trukmė 3 valandos.

 

3 CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ar muzikiniame centre. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos.  Audio knygos mp3 failai (persiunčiami el.paštu). Apmokėkite internetu ir per kelias minutes audio knyga bus Jūsų kompiuteryje.

Arba galite užpildyti šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

 

Atsakymai į “Audio knyga „Pinigai – mano talentas“”: 4

 1. Gediminas parašė:

  Sveiki, norėčiau nusipirkti CD „Pinigai – mano talentas“ MP3 variantą.

 2. Šarūnas parašė:

  Sveiki, norėčiau nusipirkti CD „Pinigai – mano talentas“ MP3 variantą.

 3. Asta parašė:

  Sveiki, norėčiau nusipirkti CD „Pinigai – mano talentas“ MP3 variantą.

 4. Billal parašė:

  Sveiki, man 16 , ugis 1.90 , suoli turiu, krepsinio bulrei lankyti galimybe turiu tik mokykloje, ir tai sekmingai darau jau 4 metus, visa vasara taip pat praleidziu aiksteleje, ar imanoma man tapti krepsininku, nuo ko ir kur tureciau pradeti, nes esu pasiryzes igyventi sia savo svajone, zmones patarkit

Parašykite komentarą