Šviesios mintys padeda pabusti

Audio knyga „Karjera – drąsiai!“

Netradicinė audio pamoka vyresniųjų klasių mokiniams

Karjera - drasiai - Virselis 3DSu studijų ir profesijos pasirinkimu susiduria kiekvienas mokinys. Daugeliui tai pirmas svarbus sprendimas gyvenime, dėl kurio jie jaudinasi ir nerimauja. Tačiau vietoje nerimo, energiją daug prasmingiau yra nukreipti atsakymo paieškoms ir konkretiems darbams. Tik mokiniai dažnai nežino nuo ko pradėti, nors šiandien yra daug įvairios vertingos informacijos ir žmonių, kurie gali padėti.

Audio knygoje aptariami ir dažniausiai užduodami klausimai karjeros pamokų metu. Ar mokinys turi vieną pasirinkimą, keletą ar nei vieno, visuomet lieka įvairių abejonių. Audio knyga padės įveikti abejones, padrąsins ir motyvuos savo karjera pradėti domėtis kuo anksčiau.

 

 

  • Kas yra karjeros įgūdžiai.
  • Kodėl mokiniai neturi motyvacijos mokytis.
  • Kodėl studijų pasirinkimas sukelia tiek daug įtampos.
  • Kokie lūkesčiai apsunkina sprendimo priėmimą.
  • Kaip susiformuoja mokinių karjeros sprendimai, dažniausios klaidos.
  • „Nežinau ko noriu, bet pasiūlykite man kažką, kas man patiktų“
  • „Bijau, kad nepatiks; bijau, kad persigalvosiu…“ Kaip išsklaidyti abejonės?
  • Praktiniai patarimai ką daryti.

Investuojame į būrelius, korepetitorius, dažnai ir į brangias studijas, tačiau ar nuo to priklausys karjeros sėkmė? Karjeros įgūdžių lavinimo svarbą pamažu pradeda suprasti visi. Šie įgūdžiai bus reikalingi nepriklausomai nuo to, kokį darbą teks dirbti.

Trukmė: 1 pamoka = 42 min. Autorius Aivaras Pranarauskas. Karjeros konsultantas, saviugdos lektorius, įvairių audio knygų apie asmeninį tobulėjimą autorius. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narys.

Kaina tik 1,89 euro. Elektroninė mp3 versija, persiunčiame nuorodą el.paštu, kurią paspaudę galite mp3 failus parsisiųsti į savo kompiuterį, mp3 grotuvą ar telefoną ir iškart klausyti. Greita, paprasta ir pigu, nes susitaupo pašto išlaidos. Dėkite audio knygą į krepšelį, padarykite pavedimą naudodami internetinę bankininkystę ir po kelių minučių klausykite audio knygą. Krepšelio nuorodą dar galima rasti puslapio viršuje.

Arba užpildykite žemiau esančią formą.

Vardas (privaloma)

Pavardė (privaloma)

El. pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefono nr.

Parašykite komentarą