Šviesios mintys padeda pabusti

Kaip užsidirbti pinigų. Judaizmo įžvalgos

Tam, kad užsidirbti pinigų, teks labai sunkiai paplušėti. Tai visame pasaulyje žydų tarpe žinomo Vilniaus Gaono posakis, vienoje jo pagrindinių knygų, vienas pirmųjų posakių. Tačiau ką tai reiškia sunkiai dirbti, nes Vilniaus Gaonas gyveno prieš 300 metų, tad pasakymas „sunkiai dirbti“ tais laikais ir šiais laikas gali reikšti visiškai skirtingus dalykus. Taip pat sunkiai dirbti Lietuvoje, Izraelyje ar Amerikoje yra skirtingi dalykai.

Vienam „sunkiai dirbti“ gali būti 8 valandos, kitam 10 valandų, o dar kitam 12 valandų. Daug dirbti, labiau reiškia būti visiškai susikoncentravusiam į tai, ką darai. Daug dirbti, tai nereiškia dirbti daug valandų, bet tai labiau reiškia dirbti pilnai atsidavus ir susikaupus, prisiimant atsakomybę už savo darbą, atiduodant darbui visą save. Daug dirbti tai nebūtinai daugiau nei 8 valandos per dieną. Svarbu ir harmonija, tinkamas poilsis, laikas šeimai, laikas sau, laikas visuomeniniams reikalams ir žinoma laikas maldai.

Taigi 5 svarbiausi dalykai norintiems uždirbti daugiau pinigų:

1. Siekite tapti geriausiu savo srities ekspertu ir nuolat tobulinkite save pasirinktoje srityje.

2. Dar Vilniaus Gaonas sakė, jog reikia daug ir sunkiai dirbti. Tačiau tai nereiškia „daug valandų“, tai reiškia dirbti atsakingai, susikaupus, atiduodant visą save darbui ir prisiimant pilną atsakomybę už savo darbą.

3. Vieną dieną per savaitę gerai pailsėti nuo visų reikalų ir atstatyti jėgas.

4. Turite matyti kaip Jūsų darbas padaro laimingus kitus žmones. Jei to nematysite mažės motyvacija ir bus sunku dirbti.

5. Dalį pajamų, laiko ar savo energijos skirkite labdarai ar geriems darbams. Tai ką skirsite Jums su kaupu Dangus grąžins atgal.

Aivaras Pranarauskas
Įžvalgos iš audio knygos „Dvasinė pinigų dimensija“
Daugiau panašių straipsnių rasite čia

Komentarai uždrausti.