Šviesios mintys padeda pabusti

„Svajonių mokykla“ jaunimui

„Svajonių mokyklos“ idėja kilo norint moksleiviams suteikti žinių, kurios yra labai naudingos šiandieniniame pasaulyje, tačiau kurių jie neturi galimybės gauti mokykloje. Į pagalbą pasitelkiami profesionalūs dėstytojai. Jie moksleiviams padės geriau pažinti save ir aplinkinius, atrasti vidines galias ir panaudoti metodus, leidžiančius pasitikėti savimi, nebijoti klaidų, lengviau ir greičiau mokytis ir visapusiškai tobulėti. Mokykloje sukurta aplinka smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, praktiniam išgirstų žinių pritaikymui.

Programa
„Svajonių mokyklos“ programą sudaro keturių semestrų kursai:
I – „Išmok mokytis“
II – „Aš ir kiti“
III – „Verslas“
IV – „Emocijos“

Galima lankyti visą programą arba pasirinkti atskirus semestrus.

Laikas: jau galima registruotis rudens semestrui. Renkamos grupės „Verslas“ programai. Užsiėmimai vyks 2016 spalio – 2017 sausio mėnesiais. Registruotis galite iki spalio 8 d. Užpildykite žemiau esančią formą ir atsiųsime daugiau informacijos.

Vieta: Vilnius – „Remax“ patalpos, Saltoniškių g. 12. Kaunas – Kauno technologijos universitetas. 

Mokymosi forma
„Svajonių mokykla“ – tai šeštadieninė mokykla 5 – 8 klasių moksleiviams. Užsiėmimai vyksta po 4 valandas (iš viso 32 valandos per semestrą). Paskaitas ir praktinius užsiėmimus veda profesionalūs lektoriai ir dėstomo dalyko ekspertai praktikai. Programa adaptuota 10 – 14 metų moksleiviams. Dalyviai gauna visas mokymuisi reikalingas priemones. Išklausiusiems programą įteikiami apdovanojimai.

Mokymų kaina semestrui:
Vilnius – 125 eur., Kaunas – 120 eur.

Daugiau informacijos:

laurynas@success.lt,
868554414

www.facebook.com/svajoniumokykla.lt

www.svajoniumokykla.lt

Registracija:


Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas


 

III semestras „Verslas“:

Mes – komanda (4 ak. val.):
Ana Suchanova (Vilniuje) – asmeninio augimo konsultantė, viešojo kalbėjimo specialistė. Priklauso pasauliniam viešojo kalbėjimo (retorikos) ir lyderystės klubui „First Toastmasters of Lithuania“. Sertifikuota TOC for education (Apribojimų teorijos) metodikos lektorė.

Grantas Pažėra (Kaune) – karjeros konsultantas, lektorius, dėstytojas, renginių vedėjas, bendruomenės pirmininkas, verslo mentorius, verslo klubo narys, įmonės savininkas, ritmologas. Turiu viziją padėti atrasti save kitiems taip, kaip man pavyko. Vedu mokymus įmonėms, mokytojams, studentams, vaikams. Daug bendrauju su motyvuotu ir nemotyvuotu jaunimu. Į visas situacijas žiūriu nestandartiškai ir charizmatiškai. Mokydamas kitus daug išmokstu ir pats. Ir žinau tik viena, kad “NIEKO ATSITIKTINIO NEBŪNA”.

Turinys:
• Šis užsiėmimas – tai įvadas į semestrą. Jos tikslas – susipažinti vieniems su kitais, sužinoti žmonių vaidmenis versle ir gyvenime, žinias praktiškai pritaikyti simuliaciniuose žaidimuose, pasisemti motyvacijos.

Pinigų psichologija (4 ak. val.):

Aivaras Pranarauskas –  esu baigęs filosofijos studijas, šiuo metu asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ mokymų vadovas, lektorius, rašytojas.

Turinys:
• Paskaitoje formuojamas platesnis, filosofinis požiūris į pinigus, jų ryšį su žmogaus charakteriu, psichologija.


Laiko valdymas
 (4 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis
– „Svajonių mokyklos“ vadovas, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, mokomųjų programų autorius ir lektorius.

Turinys:
• Efektyvesnis turimo laiko išnaudojimas;
• Svarbiausi gyvenimo prioritetai, kaip juos atrasti?;
• Asmeninis laiko auditas ir daug kitų asmeninį efektyvumą didinančių dalykų.

„Money Gym“ žaidimas (8 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis– sertifikuotas „Money Gym“ lektorius. http://www.moneygym.lt

Turinys
:
• „Money Gym“ – realaus gyvenimo simuliacija – žaidimas apie svarbiausias gyvenimo sritis: tikslus, pinigus, santykius, sveikatą, laisvą laiką ir jų tarpusavio sąsajas. Užsiėmime formuojamos finansinė ir bendrosios kompetencijos.

Lyderystė versle ir gyvenime (8 ak. val.):

Jurijus Clavas – verslininkas, privatus investuotojas, mokymų lektorius, sertifikuotas koučingo specialistas, Roberto Kijosakio finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo metodikos treneris. http://www.i-fitness.lt

Turinys:

• Žaidimas Pinigų srautas arba Cash Flow yra finansinio raštingumo ir verslumo ir lyderystės įgūdžių treniruoklis. Tai žaidimas, kurį sukurė Robertas ir Kim Kiyosaki.
• Mokymus sudaro 3 dalys:
• Pirmoje dalyje bus aptariama lyderystės ir komandinio darbo tematika.
• Antroje dalyje, Pinigų srauto žaidimo pagalba vaikai galės susipažinti ir išmėginti verslo, investavimo niuansus, tuo pačiu patirdami ir lyderystės bei komandinio darbo svarbą siekiant sėkmės gyvenime ir versle.
• Trečioje dalyje vyks žaidimo ir paskaitos metu gautų žinių aptarimas, naudojant specialias koučingo technikas, kurios leidžia geriau įsisavinti gautas žinias ir sąmoningai jas naudoti.

Veikite nepaisant baimės!
(4 ak. val.):

Donatas Brikas – „Saviugdos Mokyklos“ įkūrėjas, sertifikuotas “TOC for Education” (Apribojimų teorijos) lektorius, internetinio projekto www.SkelbiuVaikams.lt savininkas, UAB „Enteropolio paslaugos“ verslo dalininkas, intelektualaus fitneso klubų asociacijos (IFKA) narys-steigėjas.

Turinys:
• Išgryninsite savo gyvenimo tikslus;
• Pakelsite savo savivertę ir pagerinsite požiūrį į save;
• Išmoksite veikti nepasydami savo vidinių baimių;
• Sužinosite, ką daryti, kad visi aplinkiniai Jus palaikytų;
• Gausite daug energijos, kuria po seminaro užkrėsite ir kitus;
• Praktiškai pakelsite savo pasitikėjimo lygį seminaro metu.

Parašykite komentarą