Šviesios mintys padeda pabusti

Mano svajonių gyvenimas

Kiekvienas iš mūsų esame skirtingas, unikalus. Tvirtai tikiu, kad kiekvienas mūsų į šį gyvenimą atėjome, turėdamas konkrečią savo misiją, kurią įvykdysime, jei būsime savimi. Svarbiausia gyvenimo užduotis, mano manymu, yra gerai pažinti save, atrasti ir įvardinti savo stipriąsias prigimtines savybes, talentus, bei pagal jas kurti gyvenimą. Iš asmeninės bei savo klientų patirties galiu pasakyti, kad žmogus, priartėjęs prie „savęs“ įgauna daugiau pasitikėjimo. Turi stiprenį stuburą, leidžiantį atsispirti aplinkos vertinimui, patarimams ar smerkimui. Nereikia nuolatos eikvoti energijos mintims, ką apie mane galvoja kiti, ar aš atitinku „idealiojo savęs“ paveikslą, o gal man dar reikia pasitempti. Turbūt nesunkiai atskiriate tuos, kurie drąsiai gyvena pagal savo pašaukimą nuo tų, kurių galvose sukasi vienintelė mintis – ką aplinkiniai pasakys.

Tačiau atrasti save nėra taip paprasta. Juk esame socialinė būtybė ir mus nuo pat gimimo formuoja aplinka. Tėvai, broliai, seserys, draugai, bendramoksliai, bendradarbiai, valdžia, šalies kultūra. Kaip atskirti „tikrąjį aš“ nuo visų „socialinių aš“ ar „loginio aš“? Pirmiausia, pripažinkite realybę. Kartais jaučiate, kad gyvenate „paviršutiniškai“, esate pavargęs, nelaimingas, nors materialiniame lygmenyje nėra kuo skųstis? Nežinote kodėl, tačiau jaučiatės blogai. Nebijokite to įvardinti. Antras žingsnis – ryžkitės drąsiems sprendimams, ieškokite savo vidinio deimanto ir keiskite gyvenimą. Taip, iš pradžių bus baisu, nes turėsite išeiti iš „komforto zonos“. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje džiaugsitės tai padaręs. Atsivers naujos galimybės, tapsite stipreni, drąsesni.

Programos „Mano svajonių gyvenimas“ tikslas – geresnis savęs pažinimas bei didelių teigiamų pokyčių sukūrimas. Pusantro mėnesio formuosite patį geriausią save, kokiu tik galite būti.

Programos nauda:

 • Per pusantro mėnesio suformuosite savo „Svajonių gyvenimo“ įpročius;
 • Prisiliesite prie „vidinio deimanto“, atrasdami „autentiškąjį save“;
 • Suformuluosite savo gyvenimo misiją, įvardinsite vertybes;
 • Atsakysite į pamatinius klausimus: Kas aš?, Koks aš?, Kokiu noriu tapti? Sudarysite planą ir jo sieksite;
 • Įvairiais „kampais“ nustatysite savo asmenybės tipą;
 • Išmoksite įveikti pokyčių baimę;
 • Esminės transformacijos, ELT, NLP, koučingo ir kitų metodų pagalba atsisakysite ribojančių įsitikinimų, baimių, kenkiančių emocijų bei susitiprinsite pasitikėjimą savimi;
 • Praplėsite savo „komforto zonos“ ribas, pripažindami potencialą;
 • Atrasite savo esmines būsenas, mokysitės jas patirti bet kada, kai tik to norėsite;
 • Susikursite individualų motyvacinį modelį, kuris padės lengvai siekti tikslų.

Vedantysis – Laurynas Pečkaitis – koučingo profesionalų asociacijos „ICF Lietuva“ narys, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius. Pastaruosius septynis metus padedu žmonėms atrasti savo pašaukimą.

{FacileForms : couching, 1, 0}

Įrašo “Mano svajonių gyvenimas” komentarų : 1

 1. svetlana parašė:

  Laurynai, laba diena,

  Cia Jums raso Svetlana, pries kuri laika lankeme rebefingo uzsiemimus pas Mariu, jei pamenate:)
  Susidomejai mano svajoniu gyvenimas seminaru. Norisi geriau pazinti save, igauti ziniu.
  Domintu kada jie vyks, ar taikomos nuolaidos?

Parašykite komentarą