Šviesios mintys padeda pabusti

ELT emocijų masažas

ELT – tai naujas atradimas, padedantis susitvarkyti su emocijomis ir tobulėti. Galima išsigydyti net ir smulkius fizinius skausmus. Tai rytietiškos akupunktūros ir šiuolaikinės psichologijos junginys. Šioje akupunktūros versijoje adatos nėra naudojamos. Vietoj adatų energetinius meridianus mes stimuliuojame savo pirštais. Procesas lengvai įsimenamas ir yra pakankamai paprastas, kad jo galėtų išmokti kiekvienas. ELT greitai paplito po visą pasaulį kaip universalus metodas, garsėjantis savo  rezultatais, padedantis net ir tuomet, kai niekas nebegali padėti, nes paliečia tuos aspektus, kurių tradicinė psichologija ir medicina nenagrinėja. ELT galima sėkmingai derinti su kitais metodais, kurios naudojate asmeniniam tobulėjimui. Netgi pradedantys gali pasiekti įspūdingų rezultatų po vieną dieną trunkančio kurso.

ELT galima sėkmingai naudoti.

 • Jei norite maloniau ir be įtampų jaustis darbe. Kiekviename darbe yra įtemptų momentų, taip pat lengvai užsikrečiame kitų žmonių stresu, o tai stipriai sumažina produktyvumą.
 • Jei norite lengviau bendrauti su žmonėmis, nes dažnai kiti žmonės mums sukelia nemalonių asociacijų ar yra sunkesnio charakterio. Išmokinsime kaip tapti „lengvo ir tvirto charakterio“ žmogumi.
 • Jei kamuoja nemalonūs, dirginantys prisiminimai. Su prisiminimais yra taip, jog mes sau racionaliu protu bandome pasakyti, jog „viskas jau praėjo, reikia pamiršti ir pan.“ tačiau mintys visvien vis sukasi apie tai ir sukasi. Gaila laiko ir turėkite omenyje, jog posakis „laikas išgydo žaizdas“ yra klaidingas.
 • Jei nuolat skubate ir niekaip negalite sustoti, o kuomet sustojate jaučiate kaltės jausmą ir visas gyvenimo džiaugsmas kažkur išgaruoja. Pagaliau atėjo laikas pailsėti, o sąmonė pradeda prikaišioti, jog per mažai dirbate ir vietoj poilsio lieka vidinė kova ir prieštaravimai.
 • Jei jaučiate, kad esate nepakankamai linksmas, protingas, gražus, turtingas ar pan., nesijaudinkite Jūs ne pirmas toks. Protingu per vieną dieną netapsite, bet, kad dėl to nustosite nerimauti, galime garantuoti.
 • Jei jaučiate energijos trūkumą ir viskas greitai atsibosta, jei tingite gyventi tikrai kalta ne sveikata. Vitaminai, kava ir ženšenis nepadės, reikia padirbėti rimčiau.
 • ELT yra tiesiausias kelias į lengvą savijautą. Neutralizavus visas energiją sunaudojančias emocijas,  tapsite gyvybingesnis, smulkmenos nebedirgins, nekaltinsite savęs ir savo artimųjų dėl būtų ir nebūtų dalykų. Visos konfliktinės situacijos atrodys daug paprastesnės ir mažesnės.

 

             Ką duoda ELT?

 • ilgalaikį vidinės ramybės pojūtį,
 • išmoko generuoti vidinį džiaugsmą ir entuziazmą,
 • panaikina emocinius blokus slopinančius jūsų vidinę energiją,
 • padeda valdyti savo emocijas, veiksmus ir nuotaiką,
 • kaklo, pečių juostos ir bendrą viso kūno atsipalaidavimą,
 • subalansuoja kūno energetiką, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme,
 • gydo įvairius fizinius negalavimus, stiprina sveikatą.
             Kas yra ELT ?

 • emocijų ir nuotaikų masažas
 • akupunktūra ne adatomis, o pirštais
 • lengvai naudojamas psichoterapinis metodas
 • fizinių negalavimų gydymo įrankis
 • nauja gyvenimo kokybė

ELT naudoti galima bet kur ir bet kada – namuose, darbe, kavinėje, parke, gatvėje ir pan. Jis trunka dažniausiai tik 1-2 minutes. Tai labai švelni ir natūrali gydymo technika. Čia nėra kontraindikacijų ir nemalonių šalutinių poveikių. Metodas padeda “išvalyti” kūno atmintį nuo neigiamų prisiminimų ir negatyvių energijų, užstrigusių meridianų sistemoje streso metu. Padeda “išvalyti“ kūną ir mintis nuo susikaupusio streso, įtampos, negatyvių gyvenimo patyrimų. Gali būti puiki atpalaiduojanti priemonė po sunkios darbo dienos.

ELT transformuoja energiją, mūsų energetinėje sistemoje iš neigiamos į teigiamą, padeda valdyti savo nuotaikas, emocijas, reakcijas ir požiūrį į gyvenimą. Kuo labiau „išvalote“ iš savęs įvairius nemalonius prisiminimus, bei mintis tuo daugiau energijos jaučiate, nes sunkios emocijos jos nebeblokuoja.Kai išmokstama ELT pagalba susitvarkyti savo emocinė savijautą, kitas žingsnis  – pradėti naudoti šią metodiką fiziniams negalavimams spręsti. Galvos bei nugaros skausmai ir įtampos yra įveikiami per keliolika minučių malonaus masažo. Daugeliui akių regėjimas pasidaro aiškesnis, o kasdieninis stresas susilpnėja.

Be sunkaus emocinio „bagažo“ būsite kur kas gyvybingesnis, optimistiškesnis ir, be abejo, laimingesnis. Jausitės kaip po gero masažo: ramesnis, lengvesnis, pailsėjęs. Svarbiausia, jog tai ne keletos valandų, o ilgalaikis poveikis.  Nereikia net sakyti, ELT padės sutaupyti daugybę pinigų. Kiek dabar išleidžiate vaistams, atsipalaidavimui nuo streso, alkoholiui ir t.t? Kiek laiko išvaistote, nes pratingite arba nesugebate savęs kontroliuoti?

Ar man verta ateiti į seminarą?
Jei domitės savimi, tuomet rasite daug ką patobulinti savyje. ELT dera su visais kitais metodais ir puikiai juos papildo, bei sustiprina jų veikimą. Dar neteko sutikti žmogaus, kuris neturėtų kur pritaikyti ELT ir būtų tobulas. Net ir tie, kurie dirba intensyviai metus ir ilgiau randa vis naujų būdų kaip pritaikyti ELT. Taip pat stebėsite intriguojantį renginį, kuriame dirbant gyvai su žmonėmis, publika paprastai stebi sulaikiusi kvapą. Būna ašarų, juoko, euforijos ir visų kitų emocijų.

ELT konsultacijos
Seminaro metu išmoksite šio metodo pagrindų, sutrumpintų taikymo versijų, sutrikimų diagnozės, metodo optimizavimo būdų. Jums net nebūtina tikėti, kad šis metodas gali būti veiksmingas. Seminarui teikiama pilna pinigų grąžinimo garantija, tad jūs niekuo nerizikuojate. Seminaro metu imsimės dalyvių terapijos. Likusieji tuo metu išmoks tai padaryti patys. Skirsime daug laiko praktiniams užsiėmimams. Seminarą veda Aivaras Pranarauskas.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Atsakymai į “ELT emocijų masažas”: 2

 1. Indre Breiviene parašė:

  Sveiki, domina ELT audio knyga ar mp3 . Kaip galima isigyti? Aciu.

 2. Giedrius parašė:

  Jeigu as negaliu atvykti i seminara ar yra kitu budu gauti tokia paslauga?

Parašykite komentarą