Sėkmei ribų nėra

Atminties lavinimo seminaras

Ar susimąstėte, kiek laiko kasdien sugaištate tik todėl, kad kažką pamiršote? Kiek laiko sugaištate, kai sunkiai sekasi susikaupti ar išmokti naujus dalykus? Daug dirbant ir mokantis kartais atrodo, kad iš tiek daug dalykų nebeprisimenate nieko. Dėl nepadarytų darbų ar neišmoktų dalykų vėl tenka gaišti brangų laiką.

  • 1. Praktikuojant mūsų seminare išmoktas genialiai paprastas ir efektyvias atminties lavinimo technikas, pagerės dėmesio koncentracija, greičiau ir efektyviau susikaupsite.
  • 2. Pagreitės jūsų sprendimų priėmimas ir bendras protinis pajėgumas. Labiau pasitikėsite savo mąstymu, nes būsite tikri, kad nepamiršote nė smulkiausios informacijos detalės.
  • 3. Mes jus išmokysime efektyviai įsiminti istorijos datas, įvairias formules ar eilėraščius; pagerinti naujos kalbos įsisavinimo įgūdžius ir be vargo kasdien išmokti dešimtis naujų žodžių. Įsiminti ne savaitei, mėnesiui, o visam likusiam gyvenimui.
  • 4. Norėtumėte lengvai prisiminti savo dienotvarkę, susitikimų datas ar paskaitų tvarkaraščius ir niekur nebevėluoti?
  • Arba nuolat turėti galvoje reikiamų pirkinių sąrašą ir apsipirkti nesiblaškant po parduotuvę.
  • 5. Ar ne saugiau būtų nešiotis galvoje visų savo banko kortelių PIN kodus, elektroninio pašto ir kitus prisijungimų duomenis?

 

 • 6. Gal jums bus aktualiau išmokti įsiminti žmonių veidus, vardus, svarbius telefono numerius. jūsų nebekamuos įkyrus klausimas: „Kur aš jį mačiau?“ Nebereikės jaustis kaltam ir atsiprašinėti draugų ar artimųjų, kad pamiršote jų gimtadienius,  teisintis, jog buvote labai užsiėmęs.
 • 7.Seminaro metu kiekvienas asmeniškai susikursite atminties žemėlapius, kurie tarnaus Jums visą gyvenimą, ir kiekvienas galėsite juos pritaikyti savo individualiems poreikiams.
 • 8. Išmoksite pasiruošti pokalbiui dėl darbo, viešai kalbai ar pristatymui, sužinosite, kaip mokytis mintinai tostus, anekdotus ar citatas. Tai sumažins įtampą ir paliks gerą įspūdį kolegoms, darbdaviui, klientams, giminėms ar svečiams.
 • 9. Šios technikos taip pat lavina dešinįjį smegenų pusrutulį, atsakingą už jūsų fantaziją ir vaizduotę. Bendraudami būsite gerokai kūrybingesni ir išradingesni. Lavės fantazija ir humoro jausmas.
 • Atminties lavinimo technikos yra genialiai paprastos ir itin efektyvios. Pagal mūsų nuolat atliekamus testus 80 procentų žmonių po seminaro išmoksta įsiminti 3 ir daugiau kartų informacijos, daiktų, skaičių ir pan. Išmokę atminties lavinimo technikų ir skirdami joms po pora minučių kasdien, galiausiai išmoksite daugelį dalykų įsiminti savaime.

Tikslas: pagerinti įsiminimo galimybes 2 ir daugiau kartų. Sužinoti efektyvaus mokymosi metodus, kuriuos galima bus panaudoti įsisavinant įvairią informaciją. Renkama grupė į atminties įpročių formavimo kursus. Juos sudaro dviejų dienų kursai, individualaus tobulėjimo plano sudarymas, individuali konsultacija vėliau. Kaina: 350 Lt.

Laikas: 2013 birželio 8 – 9 dienomis. 10 – 18 val.
Vieta: Pylimo g. 29A, Vilniuje.

Turinys:
Smegenų veikimo principai. Atminties samprata;
Pagrindiniai atminties principai ir jų veikimas;
Motyvacija mokymuisi;
Aukštos savivertės svarba informacijos įsisavinimui;
Asociacijų metodas;
Užsienio kalbų žodžių įsiminimas.
Skaitinės informacijos įsiminimas;
Fotografinės atminties lavinimas;
Koncentracijos gerinimo metodai;
Įvykių įsiminimas;
Kalbų ir eiliuotų tekstų įsiminimas;
Sąrašų mokymasis. Kelionės metodas;
Multisensorikos svarba mokymosi procese.
Paskaitų tvarkaraščio bei dienotvarkės įsiminimas. Minčių žemėlapiai;
Išsiblaškymas ir pastabumas;
Sveikos mitybos bei taisyklingo miego svarba užtikrinant smegenų aktyvumą;
Taisyklingo mokymosi ciklai: pertraukų ir kartojimo dažniai;
Pažangumo stebėjimo testai.

Taip pat kviečiu tapti Facebook grupės „Geniali atmintis“ nariu ir toliau kartu tobulėkime šioje srityje.

Lektorius – Laurynas Pečkaitis – „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, „Svajonių mokyklos“ vadovas ir lektorius. Šešis metus vedu seminarus efektyvaus mokymosi, komunikacijos ir kt. temomis. Audioprogramos „Geniali atmintis“, metodologijų „Holistika“ ir „Epilepsija sergančiųjų smegenų veiklos atstatymas per atminties lavinimą ir koncentracijos gerinimą“ autorius ir lektorius.

Norėdami užsiregistruoti į seminarą užpildykite žemiau esančią formą.

{FacileForms : memory2, 1, 0}

{youtube}3zEzsxOgdRQ{/youtube}

3 komentarai

 1. Asta Pociūtė sako:

  Seminarą apmokėjau vakar. Laukiu tolesnės informacijos iš jūsų.

 2. Tomas sako:

  Sveiki, norėjau sužinoti kada numatomas kitas atmintie lavinimo seminaras?

 3. Mindaugas sako:

  Laba diena kada planuojamas sekantis atminties lavinimo seminaras?

Parašykite komentarą