Šviesios mintys padeda pabusti

Būreliai mokiniams „Lyderystės ABC“

Kodėl bandelės valgykloje kainuoja 30 cnt?
Kaip užpatentuoti savo genialią idėją?
Kodėl bitcoinų turi daugiau negu eurų?
Kiek uždirba „clickai“ internete?
Kodėl tavo išmanusis atpinga 30%  per metus?
Kaip veikia pinigų dėsniai?
Ar marketingas tai tik reklama per televizorių?

Nori sužinoti kaip ugdyti charakterį ir kaip tai susiję su karjeros sėkme? Analizuoti verslo sėkmės istorijas, diskutuoti ir žaisti verslumą lavinančius žaidimus. Atlikti įvairias komandines užduotis. Pasaulyje veikia ne tik fizikos ar chemijos dėsniai, bet ir verslo, ekonomikos, marketingo ir pinigų dėsniai. Nori geriau juos pažinti, bei augti ir tobulėti? Lyderiai reikalingi visada ir visur, tad užsiregistruok užpildydamas formą dešinėje.

Žinios yra svarbu, bet dar svarbiau išmokti tas žinias panaudoti. Mūsų būrelis ugdys mokinių verslumą, supratimą apie tai kas yra pinigai, kaip veikia rinkos dėsniai, kaip atsiranda ir išnyksta profesijos. Nesvarbu, kokią profesiją pasirinksite, lyderiai reikalingi visur ir visada. Mes manome, jog neužtenka vien tik padėti mokiniui pasirinkti karjeros kelią, mes manome, jog reikia suteikti jam įgūdžius pačiam tą kelią susikurti ir suteikti jėgų tuo keliu tvirtai žengti. Pirmųjų metų programą sudaro savęs pažinimo ir darbo pasaulio pažinimo kompetencijų ugdymas. Mokiniai išmoks atpažinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, supras, kaip ugdyti savo charakterį, supras kaip jų charakteris susijęs su karjera. Supras kaip savo polinkius ir talentus susieti su profesijomis. Taip pat pažins darbo pasaulį, sužinos, kaip veikia verslas, kaip gimsta ir įgyvendinamos verslo idėjos. Simuliacinių žaidimų metu mokiniai komandose kurs verslo idėjas ir jas vystys. Analizuos video medžiagą su įvairiomis sėkmės istorijomis.

Išmoks pildyti asmeninį karjeros planą, lengviau apsispręs dėl humanitarinio ar realinio profilio pasirinkimo, bus susipažinę su mokymosi visą gyvenimą galimybėmis, tikslingiau pasirinks savo būsimas studijas. Užsiėmimus sudarys video medžiaga, audio knygos, diskusijos, aptarimai ir daug praktinių pratimų ir žaidimų.

Programa padės pažinti didžiulę studijų, darbo įvairovę ir įvairias karjeros galimybes, paskatins skirti daugiau dėmesio asmenybės tobulėjimui, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, padės geriau pažinti savo profesinius polinkius, padės save išbandyti įvairiose praktinėse užduotyse.

Rekomenduojama 8-12 klasių mokiniams, programą gali lankyti visi norintys. Programos trukmė 1 mokslo metai arba 9 mėnesiai, intensyvumas 1 kartas per savaitę po 2 pamokas. Visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos www.nemokamibureliai.lt

Parašykite komentarą