Šviesios mintys padeda pabusti

Ar mėgstate plaukioti su krokodilais?

Visai neseniai gavau pastebėjimą apie tai, kad aš labai mažai analizuoju situacijas ir vien todėl malonu atsipūsti šalia manęs. Pasigyriau. Jau sugalvojote, kaip tai pritaikyti savo gyvenime?

Visada, kada situacija atrodo sudėtinga, atsitraukite mintimis į šalį ir supraskite, kad kažkas yra ne taip. Gyvenimas yra ir turi būti paprastas. Čia nieko sudėtingo nėra. Jūs galite analizuoti ir perdėtai kankintis paprastose situacijose, bet atminkite – viskas visada yra paprasta.

Jūs juk tik norite gyventi atsipūtusį, lengvą ir linksmą gyvenimą. Tad pradėkite žiūrėti į tuos, kurie juokiasi. Juoko metu nei jie, nei Jūs nieko neanalizuojate. Tuo metu Jus aplanko labai mažai minčių. Tai yra raktas. Jūs turite atsilošti ir tiesiog paliudyti situaciją, per daug į ją nesigilinti bei leisti jai nutikti. Jeigu bandysite atvirkščiai – aptiksite savąjį ego. Ego visada perdėtai analizuoja, suskirsto visus į gerus – blogus, niekšus ir herojus. Tada pradeda „veltis“ mintys, Jūs tampate nevaldomas. Kam Jums tai?

Nustokite plaukioti su krokodilais. Jūs turite pasirinkimą.

Liudas Vasiliauskas
Baikite valdyti stresą – tapkite laimingais!
www.laimingi.lt

Atsiliepimas iš Asmeninės Laisvės kursų

"Šie kursai beprotiškai fantastiškai geri. Baimės jausmas dingo. Atsirado pasitikėjimas savimi. Gyvenimas nušvito skaisčiomis spalvomis. Tai išties verta išbandyti, padeda 100%."
Sandra, 2008 spalis

Ar jau lankėtės asmeninės laisvės kursuose?
Vilnius, Kaunas, Klaipėda. Spausti čia.

Parašykite komentarą