Šviesios mintys padeda pabusti

Kaip greitai turi gyti emocijos dirbant su ELT?

Pastebėjau dirbdamas tokį dalyką, jog žmonės yra kaip skirtingai pakrauti akumuliatoriai, vienas gali būti labai gyvybingas, kitas vos vos veikia. Kadangi ELT esmė – darbas su energetika ir emocinė problema yra įvardinama kaip energetinė problema (grubiai tariant), norint ją įveikti reikia didesnės energijos. Kitais žodžiais tariant, jei Jūsų akumuliatorius nusilpo, Jūs negalite užvesti variklio t.y. neutralizuoti emocijos. Pvz. emocija 6 balai, tad ją neutralizuoti reikia kūno energetikos 7 balų ar stipresnės.

Dažnai būna, jog žmogus dirba savarankiškai ir niekaip neįveikia problemos, tada gauna porininką ir reikalai pajuda. Vėlgi, kitais žodžiais tariant, jei Jūsų akumuliatorius išsikrovęs, galima pajungti kito automobilio akumuliatorių ir variklis užsives, gyjimas prasidės. Mano subjektyviais pastebėjimais, tai galioja maždaug penktadaliui žmonių, jiems paprasčiausiai nesusigeneruoja viduje kritinis gydomosios energijos kiekis, kad būtų ryškesnis poveikis. Jei bandote dirbti su porininku, prisiminkite, jog porininkas porininkui nėra lygu, turi sutapti energetika ir jo energetika turi būti stipresnė bent jau tos emocijos su kuria dirbate atžvilgiu. Jei du žmonės turi stiprų nepasitikėjimą savimi ir dirba poroje, labai tikėtina, jog jie tos emocijos neįveiks. Visų pirma “gydytojui” emocijos sukils ir trukdys intelektui, pritrūks įžvalgų, dings pastabumas, dings kūrybingumas, kuris yra reikalingas norint sukurti veiksmingus verbalinius scenarijus (visa tai kas yra sakoma žodžiu). “Gydytojas” negalės situacijos matyti objektyviai, be to “pacientas” jaus “gydytojo” nepasitikėjimą savimi, o jei “pacientas” nepasitiki “gydytoju” viskas užsivelia ir užstringa.

Jei dirbate su sudėtingomis situacijomis (aš jas skirstau į lengvas, vidutines, sudėtingas), tai vienas balas per mėnesį gali būti normalus tempas. Tai reiškia, jog jei kažkokia emocija yra 10 balų, visai normalu užtrukti 10 mėnesiu, per tą mėnesį prisėdant padirbėti 3-4 kartus. Yra emocijų, kurios yra savotiškai „užprogramuotos“  mus palikti tam tikru metu, tad kartais tiesiog reikia kantriai išlaukti. Tą dalyką galima testuoti darant  tiesos testus. T.y. užduodami klausimai ir stebima kūno reakcija, kažkuriuo pasirinktu būdu.

Ar aš galiu neutralizuoti šią emociją siandien?
Kūnas sako – ne.
Ar aš galiu neutralizuoti šią emociją sia savaite?
Kūnas sako – ne.
Ar aš galiu neutralizuoti šią emociją šį mėnesį?
Kūnas sako – ne.
Ar aš galiu neutralizuoti šią emociją po dviejų mėnesių?
Kūnas sako – ne.
Ar aš galiu neutralizuoti šią emociją po šešių mėnesių?
Kūnas sako – taip.

Vadinasi, galite sau ramiai laukti pusę metų, kad ir kiek stengsitės tos emocijos neišgydysite. Gal tiesiog turi tinkamai susidėlioti planetos, ar įvykti kažkokie fiziologiniai pokyčiai, ar sąmonės pokyčiai, ar gyvenimo pokyčiai, kad tam tikros emocijos išeitų. Tačiau aišku viena, pačios savaime tos emocijos neišeis, reikia įvairaus darbo, tame tarpe ir darbo su ELT.

p.s. tai visiškai subjektyvūs mano pastebėjimai paremti darbu su maždaug 600 žmonių. Jei padirbėjus su dar 600 žmonių paaiškės, jog aš klydau ir yra kitaip, šis straipsniukas bus išimtas, kad Jūsų neklaidintų.

Aivaras Pranarauskas

Parašykite komentarą