Sėkmei ribų nėra

ELT – tai naujas atradimas, padedantis susitvarkyti su emocijomis ir tobulėti. Galima išsigydyti net ir smulkius fizinius skausmus. Tai rytietiškos akupunktūros ir šiuolaikinės psichologijos junginys. Šioje akupunktūros versijoje adatos nėra naudojamos. Vietoj adatų energetinius meridianus mes stimuliuojame savo pirštais. Procesas lengvai įsimenamas ir yra pakankamai paprastas, kad jo galėtų išmokti kiekvienas. ELT greitai paplito po visą pasaulį kaip universalus metodas, garsėjantis savo  rezultatais, padedantis net ir tuomet, kai niekas nebegali padėti, nes paliečia tuos aspektus, kurių tradicinė psichologija ir medicina nenagrinėja. ELT galima sėkmingai derinti su kitais metodais, kurios naudojate asmeniniam tobulėjimui. Netgi pradedantys gali pasiekti įspūdingų rezultatų po vieną dieną trunkančio kurso.

ELT galima sėkmingai naudoti.

             Ką duoda ELT?

 • ilgalaikį vidinės ramybės pojūtį,
 • išmoko generuoti vidinį džiaugsmą ir entuziazmą,
 • panaikina emocinius blokus slopinančius jūsų vidinę energiją,
 • padeda valdyti savo emocijas, veiksmus ir nuotaiką,
 • kaklo, pečių juostos ir bendrą viso kūno atsipalaidavimą,
 • subalansuoja kūno energetiką, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme,
 • gydo įvairius fizinius negalavimus, stiprina sveikatą.
             Kas yra ELT ?

 • emocijų ir nuotaikų masažas
 • akupunktūra ne adatomis, o pirštais
 • lengvai naudojamas psichoterapinis metodas
 • fizinių negalavimų gydymo įrankis
 • nauja gyvenimo kokybė

 

ELT naudoti galima bet kur ir bet kada – namuose, darbe, kavinėje, parke, gatvėje ir pan. Jis trunka dažniausiai tik 1-2 minutes. Tai labai švelni ir natūrali gydymo technika. Čia nėra kontraindikacijų ir nemalonių šalutinių poveikių.
Metodas padeda “išvalyti” kūno atmintį nuo neigiamų prisiminimų ir negatyvių energijų, užstrigusių meridianų sistemoje streso metu. Padeda “išvalyti“ kūną ir mintis nuo susikaupusio streso, įtampos, negatyvių gyvenimo patyrimų. Gali būti puiki atpalaiduojanti priemonė po sunkios darbo dienos.

ELT transformuoja energiją, mūsų energetinėje sistemoje iš neigiamos į teigiamą, padeda valdyti savo nuotaikas, emocijas, reakcijas ir požiūrį į gyvenimą. Kuo labiau „išvalote“ iš savęs įvairius nemalonius prisiminimus, bei mintis tuo daugiau energijos jaučiate, nes sunkios emocijos jos nebeblokuoja.Kai išmokstama ELT pagalba susitvarkyti savo emocinė savijautą, kitas žingsnis  – pradėti naudoti šią metodiką fiziniams negalavimams spręsti. Galvos bei nugaros skausmai ir įtampos yra įveikiami per keliolika minučių malonaus masažo. Daugeliui akių regėjimas pasidaro aiškesnis, o kasdieninis stresas susilpnėja.

Be sunkaus emocinio „bagažo“ būsite kur kas gyvybingesnis,
optimistiškesnis ir, be abejo, laimingesnis. Jausitės kaip po gero masažo: ramesnis, lengvesnis, pailsėjęs. Svarbiausia, jog tai ne keletos valandų, o ilgalaikis poveikis.  Nereikia net sakyti, ELT
padės sutaupyti daugybę pinigų. Kiek dabar išleidžiate vaistams, atsipalaidavimui nuo streso, alkoholiui ir t.t? Kiek laiko išvaistote, nes pratingite arba nesugebate savęs kontroliuoti?

Ar man verta ateiti į seminarą?
Jei domitės savimi, tuomet rasite daug ką patobulinti savyje. ELT dera su visais kitais metodais ir puikiai juos papildo, bei sustiprina jų veikimą. Dar neteko sutikti žmogaus, kuris neturėtų kur pritaikyti ELT ir būtų tobulas. Net ir tie, kurie dirba intensyviai metus ir ilgiau randa vis naujų būdų kaip pritaikyti ELT. Taip pat stebėsite intriguojantį renginį, kuriame dirbant gyvai su žmonėmis, publika paprastai stebi sulaikiusi kvapą. Būna ašarų, juoko, euforijos ir visų kitų emocijų.

ELT seminaras
Seminaro metu išmoksite šio metodo pagrindų, sutrumpintų taikymo versijų, sutrikimų diagnozės, metodo optimizavimo būdų. Jums net nebūtina tikėti, kad šis metodas gali būti veiksmingas. Ateikite, nors ir skeptiškai nusiteikę. ELT nereikalauja jūsų tikėjimo. Seminarui teikiama pilna pinigų grąžinimo garantija, tad jūs niekuo nerizikuojate. Seminaro metu imsimės dalyvių terapijos. Likusieji tuo metu išmoks tai padaryti patys. Skirsime daug laiko praktiniams užsiėmimams. Seminarą veda Aivaras Pranarauskas.

Du praktiniai užsiėmimai spalio 25 ir lapkričio 8 dienomis (šeštadieniai) 15:30 – 17:30 val. Abiejų užsiėmimų kaina 55 lt. Viešbutis „Algirdas“ Algirdo g. 24.

Jei seminaras Jus domina, norite gauti priminimą, o vėliau ir
užsiregistruoti, užpildykite žemiau esančią formą. {FacileForms : elt,
1, 0}

Klaida 404

Atsiprašome, tokio turinio nėra.