Šviesios mintys padeda pabusti

Ar laikas yra pinigai?

Vienas dažniausiai girdimų posakių yra „laikas – pinigai“. Tačiau ar tikrai? Ar visuomet laikas eina, o pinigų daugėja? Remiantis šiuo posakiu, pensininkai ir vaikai turėtų būti turtingiausi žmonės, nes jie turi daugiausiai laiko. Šis posakis susiformavo žmonėms intuityviai jaučiant, jog yra kažkoks ryšys tarp laiko ir sėkmės. Norint sukaupti teorinio ir praktinio intelekto reikia laiko ir tai yra tiesa. Jūs negalite prijungti savo smegenų prie kompiuterio ir persirašyti visą universitete dėstomą medžiagą arba 10 -ies metų darbo patirtį. Karjeros darymas, įgūdžių lavinimas reikalauja laiko. Karjerą darome žinių ir patirties dėka, kuo daugiau jų turime, tuo geriau sekasi karjera. Kuo geriau sekasi karjera, tuo daugiau uždirbame.

Laikas yra sąmonės produktas jis neturi nieko bendro su pinigais, išskyrus tai, jog ir pinigai yra sąmonės produktas. Kėdė taip pat yra sąmonės produktas, bet mes kažkodėl nesakome „kėdė yra laikas“. Taigi reikia ieškoti ne ryšio tarp laiko ir pinigų, o tarp sprendimų ir pinigų. Visi rezultatai, kuriuos gyvenime gavote, buvo dėl to, jog darėte vienokius ar kitokius sprendimus, o ne dėl to, jog sėdėjote ir žiūrėjote į laikrodį. Sprendimų darymas yra pinigai. Tiek kiek gerai mes sugebame kontroliuoti sąmonę, nukreipdami ją į sprendimus, tiek mums ir sekasi. Darant sprendimus, žinoma, reikia laiko, bet laikas yra šalutinė sąlyga. Darant sprendimus bus svarbu ne tik laikas, bet ir žinios, valia, disciplina ir kiti faktoriai.

Sprendimai ir veiksmai yra pinigai.

Galbūt šią pastraipą skaitote šeštadienį, visą dieną sėdėjote namuose, bet dėl to juk nepraturtėjote. Jei būtumėte kažką veikęs, būtumėte sugeneravęs kažkokius rezultatus. Tokių kaip šis klaidingų ir netikslių įsitikinimų apie pinigus yra daugybė. Jie paklaidina mūsų sąmonę labirinte, tad tikiuosi ši įžvalga pravers.

Aivaras Pranarauskas

Parašykite komentarą