Šviesios mintys padeda pabusti

07.07-07.18 Vilnius. Tarptautiniai MICHAELIO metodo mentorių mokymai

Tarptautiniai MICHAELIO metodo mentorių mokymai
(su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)
„Vilnius Grand Resort“ viešbučio konferencijų centre
2019 m. liepos 7-18 d.

MICHAELIO metodas skirtas ugdyti žmogų – mokinį, pedagogą, kūrėją, specialistą – kaip asmenybę, vediną vidinės motyvacijos mokytis ir kurti, savarankiškai gebantį patirti mokymosi sėkmę, atsiskleisti kaip visapusiškai kūrybingai asmenybei, kuri geba rasti netradicinių sprendimų ir suvokia asmeninę atsakomybę už pasiektą rezultatą.

Tai priemonė, vedanti asmenybę – paauglį, jaunuolį ar brandų žmogų – per procesą, kurio rezultatas – atsiskleidęs kūrybingumas, startuolio mąstymas, gebėjimas lengvai rasti paprastas išeitis iš atrodytų neįveikiamų situacijų, stipri dvasia ir tvirtas vertybinis pagrindas bei vidinis savo vertės pajautimas, skatinantis aktyviai kurti savo ateitį, pasitelkiant kiekviename iš mūsų ir kiekviename mokinyje „giliai po vandeniu“ slypintį neišmatuojamos galios „užtaisą“, formuoti kiekvienos asmenybės ugdymui ir ugdymuisi palankias išorines ir vidines aplinkybes, atitinkančias kiekvieno „asmeninį užsakymą“.

Mokymuose dalyvaus būsimieji mentoriai iš Lietuvos, Izraelio, Norvegijos, Italijos ir JAV. Sudalyvavę šiame neįkainojamos patirties suteiksiančiame procese, kuris atvers Jums galimybę ne tik atsiskleisti kaip savo srities profesionalui, bet ir kaip asmenybei ir MICHAELIO mentoriui, gausite tarptautinį MICHAELIO mentoriaus diplomą, įgysite galimybę dirbti licencijuotu MICHAELIO metodo mentoriumi ir padėti kitiems pasiekti neįtikėtinai gerų rezultatų įvairiose gyvenimo srityse. MICHAELIO mentorių mokymų mokestis – tai investicija į galimybę artimiausioje ateityje dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Daugiau informacijos apie MICHAELIO metodą rasite:
http://www.michaeleducation.org.il/

Dalyvio mokestis*: 1540,- EUR
* Į kainą įeina: 8 nakvynės viešbutyje erdviame dviviečiame arba triviečiame kambaryje, pusryčiai, maitinimas 3 k./d., kavos pertraukos, simbolinis mokestis už visus mokymų etapus ir mokomąją medžiagą.


Daugiau informacijos ir registracija 8 684 67325

Komentarai uždrausti.