Šviesios mintys padeda pabusti

3 audio knygos apie pinigus

mp3 -3DTai trijų audio knygų rinkinys, bendra trukmė 9 valandos. Audio knygos įrašytos mp3 formatu į kompaktinį diską. Disko galite klausyti kompiuteryje arba automobilyje jei grotuvas groja mp3 failus. Taip pat failus galima persikelti į mobilųjį telefoną arba mp3 grotuvą.

Audio knyga „Kodėl paleidžiame pinigus?“
Pinigus paleidžiame, kuomet sukyla emocijos. Kuomet norime parodyti savo statusą, norime pasimėgauti gyvenimu, pasilepinti. Kartais pinigus paleidžiame ir nesuprantame kas įvyko. Kartais paleidžiame ir gailimės. Pinigus paleidžiame kai užsimanome kažko skanaus, kai užsimanome kažko įdomaus, kažko gražaus arba kai pradeda kankinti nuobodulys. Pinigus paleidžiame, kuomet neturime ką apsirengti. Pinigus paleidžiame dažniau nei norėtume, gal net kartą per savaitę susimąstome, gal nereikėjo jų paleisti?
Pinigus paleidžiame net tuomet kuomet jų neturime. Tuomet pasiskoliname ir paleidžiame, nes mums tiesiog tai patinka daryti. Smagu paleisti kuo daugiau pinigų į pasaulį. Tame daug emocijų ir išgyvenimų. Bet kartais norisi pinigus uždaryti piniginėje, kad vėliau būtų galima juos panaudoti didesniems tikslams. Jei norite tai padaryti lengviau, ši audio knyga Jums patiks. Kiekviena mintis suteiks daugiau supratimo apie tai kas vyksta piniginėje su pinigais ir padės jiems ten pasilikti.

 

 • Įvairios priežastys kodėl žmonės perka;
  Kaip susiformuoja iššūkis vartoti, kuriam sunku atsispirti;
  Kaip vartodami mes perkame ir statusą;
  Kas suformavo mūsų vartojimo įpročius;
  Kaip mes mintis keičiame į daiktus;
  Kodėl mums pilnatvė tai pilna spinta ir šaldytuvas;
  Kokios mūsų emocijos yra dirginamos perkant ir ko tikimės iš savo pirkinių;
  Kaip daiktai pakeitė mūsų socialinį gyvenimą;
  Kodėl mums reikia turėti savo ir nemėgstam skolinto ir nuomoto;
  Kodėl perkame prabangos prekes;
  Kodėl po 20 metų automobilis kainuoja 100 kartų pigiau;
  Kodėl vis norime „atsinaujinti“ir kiek mums tai kainuoja.

Kuomet lankstote lėktuvėlį iš popieriaus pirmiausia turite vaizdą kaip tai atrodys ir veiksmų instrukciją. Tobulėjant pinigų srityje taip pat reikia būsimo vaizdo ir instrukcijos. Šios įžvalgos padės susikurti daug detalesnį ir aiškesnį vaizdą apie tai, kas vyksta jūsų piniginėje. Turėsite daugiau pasitikėjimo elgdamasis su pinigais ir lengviau galėsite atsipirti „bandos mąstymui“. Sumažės autopiloto įtaka, kuris dažnai pinigus paleidžia greičiau negu spėjame susimąstyti, daugiau pinigų liks piniginėje ir tuos pinigus drąsiau panaudosite savo svajonėms.

Audio knyga „Pinigai – mano talentas“
Mes turime įvairių talentų ir vienas jų – pinigų talentas. Tačiau taip jau atsitinka, jog daugiausia dėmesio atitenka kitų talentų ugdymui. Galbūt galvojame, jog esame šioje srityje netalentingi, galbūt užtenka tų rezultatų, kuriuos turime, o galbūt laukiame, kol šis talentas pats save išugdys? Galbūt laukiame vis nerandame tam laiko, o galbūt tiesiog neturime idėjų šioje srityje. Nesvarbu, kokį pinigų talentą paveldėjote iš tėvų ir aplinkos. Talentą galima išsiugdyti! Jei nemokate žongliruoti kamuoliukais, kantriai mokinkitės ir išmoksite. Jei neturite pinigų talento, ar galėtumete dabar patikėti, jog tai toks pats talentas kaip kiti, tačiau tiesiog reikia jį lavinti. Greičiausiai girdėjote, jog sėkmė tai 1 procentas talento ir 99 procentai darbo. Tačiau dažniausiai iškyla klausimas, o ką ir kaip dirbti? Jaučiame, jog viduje rusena talentas, tačiau niekaip nerandame būdų kaip įpūsti jam gyvybės.

Audio knygos esmė? Didesnis darbingumas, energija ir daugiau pridėtinės vertės. Tuo pačiu nieko naujo, tuo pačiu viskas nauja, nes išgliaudyta iki esmės. Daugiausia dėmesio emociniam intelektui, pasąmonei, memams, kurie mus lydi nuo vaikystės ir kasdien įtakoja pinigų uždirbimą ir išleidimą. Kiekvienas jūsų šiandieninis veiksmas uždirbant ar išleidžiant pinigus neatsiranda iš niekur, jis turi savo šaknis. O norint esminių pokyčių, reikia kapstyti giliai.
Tema, kuri atrodė paini nušvis visiškai kitokioje šviesoje. Suprasite, jog piniguose nėra jokios magijos ir mistikos, tačiau lygiai taip pat nėra ir jokios logikos. Pinigai paklūsta keistiems dėsniams, tačiau tiems patiems dėsniams paklūsta ir žmogus. Pažinkite žmogų – pažinsite pinigus, išmokite įtakoti žmones – mokėsite įtakoti pinigus. Kokių dar idėjų rasite?

 

 • Kodėl pinigai mėgsta aktyvius žmones;
  Kaip ugdyti savo talentą, kad jis virstų stiprybe;
  Kokie yra pinigų memai atkeliavę iš vaikystės;
  Kodėl einame dirbti tai ką dirba visi ir nedirbame tai ko niekas nemoka;
  Kodėl pinigai mėgsta įpročius ir gerą discipliną;
  Kaip pergudrauti ir programuoti savo pasąmonę;
  Kaip atlygio mechanizmas sustabdo mūsų aktyvumą;
  Pakeisti požiūrį į darbą ir pardavimus lengviau negu pakeisti darbą;
  Kodėl esame užprogramuoti vartoti, net to ko mums nereikia;
  Kaip nepritekliaus mąstymą pakeisti pertekliaus mąstymu;
  Kodėl perdėtas taupymas yra žalingas;
  Kodėl protingi žmonės neugdo pinigų talento;
  Kaip sukurti 1 milijono litų apyvartą per metus;
  Kokios yra 3 geriausios investicijos.

Audio knyga „Stiprios mintys virsta pinigais“
Daug knygų parašyta apie tai, kaip svarbu keisti savo mintis. Tačiau minties pakeisti neužtenka, kad gyvenime prasidėtų pokyčiai. Mintys turi būti tiek aiškios ir stiprios, jog prasidėtų nuolatinis sprendimų darymas. Kaip vanduo žemėjant temperatūrai iš nematomo tampa matomu, o vėliau kietu ledu, taip ir nematomos mintys gali virsti matomais sprendimais. O kuomet žmogus pradeda daryti daug sprendimų ir veiksmų, dalis jų jau gali pradėti virsti ir pinigai. Taigi yra specifinė tarpinė būsena, kurioje nematerialios mintys pradeda virsti rezultatais ir pinigais. Kaip cheminėje reakcijoje reikia pasiekti tam tikrą temperatūrą, kad medžiagos sureaguotų, taip mūsų galvoje mintys turi tiek sustiprėti, kad virstų veiksmais, o po to ir pinigais. Žmonės žino, ką reikėtų daryti, bet netiki pakankamai, kad pradėtų įgyvendinti savo planus. Jei mintys silpnos, galite turėti patį tobuliausią planą ir nieko nepavyks. Jei mintys stiprios, užtenka turėti vieną, paprastą idėją ir ją lengvai įgyvendinsite.

 

 • Kaip jūsų santykiai su kitais žmonėmis lemia pinigų kiekį gyvenime;
  Kodėl piniguose nėra logikos, nes čia dažniausiai užstringa protingieji;
  Kokia seka mintys virsta pinigais;
  Kodėl liaudies išmintis apie pinigus dažnai klaidina ir atitolina nuo norimų rezultatų;
  Kaip laikas, žinios ir kiti vidiniai resursai virsta pinigais;
  Kodėl krokodilo odos rankinukas kainuoja brangiai, jei krokodilai yra nemokami;
  Ką atneša pinigai sėkmę, laisvę ar laimę;
  Kodėl pastebime kitų finansines klaidas, bet ne savo;
  Kodėl daugiau sutaupyti ir daugiau uždirbti vienu metu yra sudėtinga;
  Kodėl turtingiems dvasingumas padėjo tokiais tapti, o neturtingiems ir dvasingiems pinigai trukdo;
  Psichologai niekuomet nesiūlė išlaidauti, kai jaučiamės blogai, tačiau kodėl taip elgiamės;
  Kodėl norime uždirbti daugiau, bet nenorime dirbti daugiau ir kaip tai pakeisti;
  Jei sakome, kad „pinigai daro pinigus“, tai, kodėl „stalai nedaro stalų, o šaukštai nedaro šaukštų“;
  Kaip patys save stabdome nuo turtingesnio gyvenimo;
  Kaip tėvų auklėjimas vis dar daro įtaką mūsų finansinei būklei;
  Kokiais pinigų mitais tikime;
  Paaiškinsiu, kodėl laikas nėra pinigai, o sveikatą galima nusipirkti už pinigus;
  Kodėl esame priklausomi nuo finansinės laisvės ir kaip reikėtų pakoreguoti finansinės laisvės idėją;
  Kodėl pinigai atitenka ne tiems, kurie daugiausiai dirba, o tiems kurie jaučiasi verti pinigų.

Visi esame girdėję, jog svarbiausia yra norėti ir tada turėsi, bet norėti norime, o turėti neturime. Jei neturime, vadinasi arba nieko nedarome arba nieko nežinome arba nieko nenorime. Mūsų galvose galima aptikti daug mitų ir idėjų, kuriomis norime tikėti, nes tai tiesiog gražiai skamba, tačiau nebūtinai tai yra teisybė. Kuomet siekiame rezultato, mūsų mintys kažkuo panašios į matematikos formulę, jei formulėje vieną raidę įrašysi netaip, atsakymas bus neteisingas. Lygiai tai pat su pinigais, jei galvoje įrašyti neteisingi įsitikinimai, darbai užstringa ir negauname rezultatų. Šios audioknygos paskirtis – pataisyti formulę ir atlikti minčių auditą. Rasti ir pakeisti tas mintis, kurios trukdo susikurti turtingesnį gyvenimą.

Aptarsime lietuvišką požiūrį į verslumą, pinigus ir turtingus žmonės. Šių kultūrinių skirtumų nepadės rasti užsienio autoriai, o juos suprasti yra labai svarbu, nes mitai ir vienas kitam prieštaraujantys įsitikinimai dažnai apipina voratinkliu veiksmus. Mes galvojame, jog „sveikatos už pinigus nenusipirksi“, nors sveikatą pardavinėja kiekvienos parduotuvės vaisių ir daržovių skyriuje. Sakome, „jog pinigai sugadina žmones“, tačiau dažniausiai žmonės jau buvo sugadinti, o pinigai tik paryškino tai, kas nebuvo matoma anksčiau. Mes sakome, jog „ne piniguose laimė“, jog reikia „pasiekti finansinę nepriklausomybę“, jog „pinigai suteikia laisvės„ ir visur klystame, nes nei viena šių frazių nėra teisinga. Audio knygos įžvalgos atskleis pagrindines mąstymo apie pinigus klaidas ir pateiks labai aiškius sprendimus ką ir kaip pradėti daryti.

Kodėl verta įsigyti audio knygą? Nes galėsite ją klausyti vairuodami, sportuodami, pasivaikščiodami parke, ar darydami namų ruošos darbus. Taip pat galėsite ją klausyti keletą kartų. Audio knygos trukmė 9 valandos.

 

 1 CD su 3 audio knygų mp3 failais. CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ir kituose įrenginuose atpažįstančiuose mp3 formatą. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos.  3 audio knygų vien mp3 failai (persiunčiami el.paštu). Apmokėkite internetu ir per kelias minutes audio knyga bus Jūsų kompiuteryje.

Arba galite užsisakyti užpildydami žemiau esančią formą.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą