Šviesios mintys padeda pabusti

Video seminaras „Viskas apie kūno kalbą“

Didžiausią dalį informacijos mes gauname stebėdami ir aplinkinius analizuodami vizualiai. Kūno kalba nemeluoja. Jei yra nesutapimas tarp žodžių ir kūno signalų, žmonės paprastai pasitiki pastaraisiais. Siekiant sėkmės asmeniniame gyvenime, karjeroje seniausios ir universaliausios kalbos išmanymas yra privalumas. Tai aktualu pardavėjams ir pirkėjams, vadovams ir vadovaujamiesiems, partneriams ir draugams, norintiems susirasti antrą pusę ar išlaikyti harmoningus santykius su artimaisiais.

„Viskas apie kūno kalbą“ – mokomoji vaizdinė priemonė skirta pagilinti jūsų žinias neverbalinio bendravimo srityje. Išmoksite geriau skaityti kitų žmonių mintis ir patys sudaryti norimą pirmąjį įspūdį. Programos trukmė: 3,5 val.

 

 • Turinys:
  Kūno kalbos svarba;
  Pagrindinės kūno kalbos taisyklės;
  Pirmasis įspūdis;
  Kas lemia statusą?;
  Akys – sielos veidrodis;
  Rankos paspaudimas;
  Melagių kūno kalba;
  Asmeninės zonos;
  Emocijos veide;
  Sėdėjimo pozicijos;
  Balso valdymas;
  Vadovų kūno kalba;
  Patarimai tolimesniam tobulėjimui.

Autorius: Laurynas Pečkaitis –  koučingo profesionalų asociacijos „ICF Lietuva“ narys, NLP klubo narys,  „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius. Veda seminarus supermokymosi, komunikacijos temomis. Neverbalinio bendravimo, pirmojo įspūdžio ekspertas. Kūno kalbos žinių sėmėsi praktiškai dirbdamas pardavimų srityje.

 

 1 DVD galima žiūrėti kompiuteryje arba DVD grotuvu. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos. Kaina 7.90 eurų. Video failai (persiunčiami el.paštu). Apmokėkite internetu ir po keliolikos minučių video failai bus Jūsų kompiuteryje. Kaina 2.90 eurų.

Arba galite užpildyti šią formą ir su Jumis susisieksime.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Įrašo “Video seminaras „Viskas apie kūno kalbą“” komentarų : 1

 1. Daiva parašė:

  Laba diena.

  Kaip galima tapti profesionaliu kūno kalbos specialistu?
  Iš anksto ačiū.

Parašykite komentarą