Šviesios mintys padeda pabusti

CD „Kaip žmogus mąsto“ 11.90 €

Jei ši audio knyga pateko į Jūsų rankas: – Jūs jau vienu žingsneliu arčiau sėkmės.

• Kodėl vieni žmonės yra vergai, kiti – engėjai? Kuriuos reikia teisti?
• Kuriuos vis dėlto aplanko žemiška sėkmė?
• Ar tikrai galima būti laimingam laimėjus milijoną?
• Iš kur atsiranda ligos?
• Kodėl reikia svajoti?

Atsakymus į šiuos ir daugybę kitų klausimų rasite audio knygoje „Kaip žmogus mąsto“. Jei ši audio knyga pateko į Jūsų rankas: – Jūs jau vienu žingsneliu arčiau sėkmės. Suprasti tikrąją žodžių prasmę nėra taip paprasta. Audio knyga baugina, atgręžia Jus į Jūsų sąžinę. Klausant audio knygos dar ir dar, daugelis asmeninių faktų, sėkmės ir nesėkmės istorijų su visomis jų priežastimis ir pasekmėmis pamažu „dėliojasi į savo lentynėles“.

Štai kelios skirtingos istorijos:
„…Tarkime, žmogus yra tikrų tikriausias vargšas… Jis nepaprastai trokšta pagerinti savo aplinką ir buitį, tačiau piktybiškai tingi dirbti ir mano, jog savo tinginystę gali pateisinti pernelyg maža alga. Toks žmogus, kada nesupranta gero gyvenimo principų, tik ir trauks savęs link dar daugiau skurdo. Tai lemia jo menkos ir bailios mintys“.

„…Darbdavys apgaudinėja savo darbuotojus, vildamasis padidinti savo pelną. Jis jiems moka mažiau nei sutarta. Toks žmogus galų gale irgi nepraturtės. Nors kai jį ištinka finansinis ir dvasinis bankrotas, jis kaltina aplinkybes net nenutuokdamas, jog tik jis pats yra tokios savo padėties kaltininkas…“

Gera žinia yra ta, kad Jūs patys ir esate savo gyvenimo šeimininkai, netgi tada, kai jaučiatės visiškai silpni ir visų atstumti. Jūs esate savo minčių valdovai, turintys kiekvienos situacijos sprendimo raktą!

Ši audio knyga – tai nėra mokslinis darbas apie minties jėgą, nuodugniai ištyrinėtą ir aprašytą. Autorius skatina Jus mąstyti. Įkvėpti žmones ieškoti tiesos. Atsakyti už savo gyvenimą. Suprasti, kad gyvenimą kuriate patys. Trukmė 47 min., kaina 11.90 euro.

1 CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ar muzikiniame centre. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos.

Arba užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Parašykite komentarą