Šviesios mintys padeda pabusti

Audio knyga „Plastinė operacija charakteriui“

Visi labai gerai žinome, kaip gražinti savo kūną – madingi rūbai, kosmetika ir papuošalai. O ar puoselėjame savo charakterį taip pat kruopščiai kaip išorinį kūną? Dauguma iš mūsų tikrai ne.  Juk vidinis kūnas taip pat reikalauja priežiūros. Kuo geriau juo rūpinamės, tuo geriau jaučiamės. Kaip kasdien prausiamės, taip kasdien turėtume pasirūpinti ir savo mintimis. Iššluoti senas ir nereikalingas bei pasipildyti naujomis ir motyvuojančiomis. Kiekvienas savo viduje turime kažką, ką galima patobulinti, todėl audio knyga bus naudinga net ir tam, kuris mažiausiai to tikisi.

Kiekvienas galime koreguoti savo išorinį kūną, kaip tik norime. Visai kitą nuomonę išgirsime kalbėdami apie charakterį. Didžioji dalis mano, jog charakterį keisti labai sunku. Giliai įsišakniję steoreotipai: charakterį nulėmė genai, jo nepakeisi – kokiu susiformavai ar tave suformavo, tokiu ir būsi. Dar blogiau – kai kurie mano, kad keisdami savo vidų mes vaidiname, bėgame nuo savęs ir kad galiausiai vis tiek liksime tokie patys. Taip nėra. Charakterio tobulinimas – tai artėjimas prie tikrojo savęs, prie tokio “aš”, kokiu visada norėjome būti, tik nepajėgėme. Nepajėgėme, nes nežinojome, kur jį rasti. Geresnis savęs pažinimas ir tobulinimas yra saugu, nes juk visada galėsite sugrįžti ten, kur buvote. O jei jums daug labiau patiks tai, ką atradote – dar geriau.

Labai svarbu nuolatos keisti įsitikinimus, tikslus ir judėjimo kryptį teigiamesne linkme. Išmokite ne tik išoriniu kūnu, bet ir savo vidumi patraukti kitų žmonių dėmesį, tai jums suteiks daug daugiau džiaugsmo. Taigi nuo ko pradėti pokyčius?

Galima padaryti neigiamų minčių nusiurbimą ir pasitikėjimo savimi injekciją – šie dalykai populiariausi mūsų paslaugų sąraše. Galima pastangrinti motyvaciją, kuri su amžiumi vis labiau glemba. Arba išoperuoti seną blogą prisiminimą, prie kurio mintimis vis sugrįžtate ir sugrįžtate, nors žinote, kad tame nėra jokios naudos, bet niekaip savęs nesukontroliuojate.

Galite sukurti savo vidų tokį, kokio norite. Gal jums reikia atsodinti  drąsą ir savigarbą? Arba vienu numeriu padidinti ego, nes jaučiate, jog gyvenime reikėtų daugiau už save pakovoti? Žodžiai operuoja mintis taip pat gerai, kaip kūną skalpeliai.

Patiesinsime jūsų santykius su kitais, išmokysime būti atviresniais ir labiau pasitikėti savimi bendraujant. Suprasite, kaip nustoti bendrauti „užuolankomis“ ir kokia to žala Jums.

Padėsime pakeisti požiūrį į pasaulį –  ne viskas aplink yra juodos, baltos ar rožinės spalvos. Šios spalvos vis mažiau madingos, geriau sužinokite, ką naujam gyvenimo sezonui siūlo įvairūs šiuolaikinės psichologijos žinovai.

Išlyginsime perfekcionizmo, abejonių ir rutinos raukšles. Noras padaryti viską tobulai mus varo į neviltį ir kasdien sendina. Dažnai taip pavargstame abejodami, jog nebelieka jėgų veiksmui. Padėsime atrasti energijos sprendimams, nes kuo daugiau veiksite, tuo gyvybingesnis ir jausnesnis būsite.

Numesite keletą kilogramų riebaus tingėjimo. Sužinosite, kaip atskirti tas veiklas, kurios yra jums naudingiausios, kaip išlavinti orientaciją į rezultatą, kada verta pataupyti, o kada atiduoti visą savo energiją.

Sužinosite, kaip su kiekviena diena padidinti vidinį tonusą ir resursų kiekį. Kuo daugiau vidinių resursų turėsite, tuo daugiau galėsite pasiūlyti kitiems žmonėms, tuo labiau būsite jiems reikalingas.

Suformuluosime simetriškus ir harmoningus gyvenimo bruožus. Apie harmoniją visi daug kalba, bet niekas aiškiai taip ir nepasako, kas tai yra. O kaip ją pasieksite jei nežinosite, kaip kas tai ir kaip tai padaroma?

Taip pat, žinome, jog gyvenime yra svarbu turėti charizmą. Manote, jog brangūs rūbai ir batai prideda charizmos? Vadinasi, be rūbų ir batų žmogus jau nebe charizmatiškas? Tad kaip yra iš tikrųjų? Tą sužinosite paklausę apie vidinį ir išorinį žmogaus kūnus.

Įdėsime disciplinos implantus, nes kuo didesnė disciplina, tuo geriau. Jūs galite daug visko žinoti ir daug visko norėti, tačiau realiai gyvenime pokyčiai vyksta tik tada, kada daromi sprendimai. Sprendimą priimti nėra sunku, tačiau jo laikytis kiekvieną dieną yra pats didžiausias iššūkis ir  sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo disciplinos. Ir nesvarbu, ar disciplina natūrali ar dirbtinė, jos reikia daug, tad sužinokite apie tai.

Išoperuosime nerimą ir stresą, nes be jų tikrai būsite daug gražesni. Beje, negydomas nerimas yra linkęs progresuoti ir sukelti įvairias komplikacijas, tad neatidėkite to rytojui. Šiandien yra pats geriausias laikas pradėti rūpintis savo vidumi.

Neliepsime tiesiog elgtis vienaip ar kitaip, stengsimės atskleisti
patarimų prasmę ir naudą, kad  pats norėtumėte keistis ir tikėtumėte
tuo, ką darote.

Audio knygą sudaro 1 diskas su mp3 garso failais, bendra trukmė 5 valandos. Diską galite klausyti kompiuteriu, automobilyje (jei automobilio CD grotuvas tinkamas mp3 failams) ar persikelti į mp3 grotuvą, mobilųjį telefoną. Prie audioprogramos pridedamos pratybos su iliustracijomis.

 

 1 CD su audio knygos mp3 failais. CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ir kituose įrenginuose atpažįstančiuose mp3 formatą. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos.  Audio knygos mp3 failai (persiunčiami el.paštu). Apmokėkite internetu ir per kelias minutes audio knyga bus Jūsų kompiuteryje.

Arba galite užpildyti žemiau esančius laukelius ir su Jumis susisieksime.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Įrašo “Audio knyga „Plastinė operacija charakteriui“” komentarų : 1

  1. Kristina parašė:

    Sveiki,

    niekaip negaliu uzsisakyti jusu audio knygu, help 🙂

Parašykite komentarą