Šviesios mintys padeda pabusti

DVD programa „Emocinės laisvės technika“

Ar galite įsivaizduoti tokį metodą, kuris ypač prastą nuotaiką pataisytų akimirksniu? Aš šį metodą taikau ypač dažnai, ir mano nuotaika visuomet bemat pasikeičia. Ar patikėsite, kad įmanoma nuraminti skaudantį kelio sąnarį ar dantį kelių paprasčiausių prisilietimų pagalba? Neįtikėtina, tačiau šis ypatingas metodas man padėjo padaryti ne tik tai, bet ir numaldyti širdies skausmą (ne širdgėlą, o fizinį skausmą širdies srityje), kankinusį mane keletą metų.

O gal jums reikia padėti susitaikyti su praeitimi, užsigydyti seniai negijančias sielos žaizdas? Man teko laimė įsisavinti metodą, kuris gydo sielą kur kas greičiau, nei dauguma kitų mums žinomų būdų. Tačiau užvis svarbiausia tai, kad šis metodas mano gyvenimą pagerino kaip niekas kitas.

Mūsų mokslininkai į šį metodą kol kas neatkreipė dėmesio. Neklauskite manęs kodėl, nes ir man tai didelė mįslė. JAV ledai jau pajudėjo. Galiu pasakyti tik tiek, kad tie, kas išmėgina šį metodą, negali nepripažinti jo galingo poveikio ir džiaugiasi akimirksniu juntamais rezultatais, pasiekiamais nemedicininėmis priemonėmis ir be jokio šalutinio poveikio organizmui… Viskas padaroma tiesiog pirštais baksnojant tam tikras kūno vietas ir kartojant frazes, kuriomis nebūtina tikėti…

„Visi ligšioliniai kultūros ar tradicinės medicinos krypčių atstovai gydydavo išjudindami energiją.“
Albert Szent-Gyorgyi, Nobelio medicinos premijos laureatas

ELT poveikis seminarų dalyviams ir klientams

Į mane kreipėsi jauna moteris, kuri jautė didžiulę kaltę, kad yra nepakankamai gera mama. Kai paskambinau jai praėjus dviems savaitėms po mūsų seanso, ji pasakė, kad nė neprisimena, ko konkrečiai prieš dvi savaites taip troško atsikratyti. Dar viena moteris praėjus dviems savaitėms po seanso pripažino, kad atsikratė kompulsyvaus persivalgymo (bei kaltės jausmo, kuris ir buvo persivalgymo priežastis). Štai 2008 m. kovo mėn. periodiniame leidinyje „Netradicinė medicina“ žurnalistė taip aprašo savo patirtį po ELT seanso: „Jau seniai bijojau kalbėti auditorijai ir kiekvieną kartą vos pagalvojus apie tai apimdavo nerimas, pradėdavo smarkiau plakti širdis. Iš pradžių tam tikrų kūno vietų baksnojimas man atrodė ganėtinai juokingas, tačiau labai nustebau, kad vos po kelių minučių mintis, jog man teks kalbėti auditorijai, jau nebeatrodė tokia bauginanti. Seanso pabaigoje buvau tiesiog įsitikinusi, kad esu visiškai pasirengusi stoti prieš auditoriją ir nejaučiau nė menkiausio jaudulio“. Tokio rezultato moteris pasiekė savomis rankomis. Tikrai nebūčiau galėjęs greičiau išaiškinti, kas gi ta emocinė laisvė.

Štai kaip apie savo patirtį atsiliepia seminarų ir privačių seansų dalyviai:


„Po nuotykio su ELT mano gyvenimas jau niekuomet nebebus kaip buvęs. Radau šviesą tunelio gale.“ Roma Andrikonienė

„Privataus seanso metu kūno negalios taip greitai dingdavo, kad protas atsisakydavo tuo patikėti.“ Rimas Seibutis

„ELT man padeda valdyti nuotaiką. Nebedarau to, ko neturėčiau daryti.“ Romas Gaižauskas

„Po antrojo vaiko gimimo jau keletą metų kasnakt kelis kartus atsibusdavau. Po seminaro miegojau visą naktį, o vėliau ir visiškai susitvarkiau miegą.“ Rima K.

„Nugaros skausmai gerokai sumažėjo…“ (gavome kitą dieną po seminaro) Marius Jusčius

„Aplankiau daugybę seminarų. Pagaliau radau tai, ko ieškojau.“ Rūta Bendorienė

„Niekada negalvojau, kad į save įmanoma pažvelgti taip paprastai ir neįtikėtinai veiksmingai.“ Jūrena

ELT galimybių ribos

Neįtikėtinas šios technikos poveikis yra kasdienybė. Praktiškai visi, kurie ją išbando, tampa entuziastingi jos rėmėjai. Emocinės laisvės technikos pagalba ypač greitai ir visuomet sėkmingai galima išsklaidyti blogą nuotaiką. Labai gerus rezultatus gauname taikydami ELT nerimui, depresijai, įvairiausioms fobijoms įveikti. Ši technika gali padėti įveikti ir fizinius sutrikimus, jei jų priežastys yra emocinės. O taip dažniausiai ir būna. Į mane kreipėsi keletas klientų, kurie save apibūdino kaip „beviltiškus ligų maišus“. Jie pasakojo apie tai, kaip keletą metų stipriai blogėjo jų sveikata, o medicina negalėjo jiems padėti… Štai vieną moterį kankino toks stiprus dusulys, kad ji vos sugebėjo ateiti į seansą. Po seanso dusulys visiškai dingo ir daugiau nebegrįžo, o kiti negalavimai sumažėjo 80 – 100 proc.

Asmeninė ELT taikymo statistika yra tokia: surengti 106 seansai su skirtingais žmonėmis. Maždaug 80 proc. atvejų jau per pirmąjį seansą visiškai panaikinome ūmius simptomus. 20 proc. atvejų klientai pripažino reikšmingą pagerėjimą. Nė vienos nesėkmės. Nė vienas seminaro dalyvis nepasakė, kad neištesėjome duoto pažado. Nė vienos privačios konsultacijos ar seanso dalyvis neišėjo nusivylęs ir nepamatęs šviesos tunelio gale.

Kaip veikia ELT

Kas leidžia pasiekti tokių įspūdingų rezultatų taip paprastai ir greitai? Išgyvenę emocinę traumą patenkame į emocijų ir minčių kilpą. Neigiamos emocijos gimdo negatyvias mintis, o šios sustiprina jas valdančias emocijas. Todėl prislėgtiems žmonėms taip sunku pamatyti šviesą tunelio gale. Net ir panorėję negalime išsiveržti iš šios kilpos. Pakanka menkiausios užuominos, ir mes vėl nugrimztame į užvaldžiusias neigiamas emocijas. Manau visi esame tai ne kartą patyrę.

ELT vienu metu veikia abi kilpos puses. Emocijas pakeičiame baksnodami tam tikras kūno vietas, kuriose yra nervų rezginiai, atsakingi už mūsų emocijas. Veikdami tas vietas iš karto „išsimušame“ iš vyraujančios nuotaikos. Tai kažkas panašaus į kūno masažą – jei koja nejudri, nesunkiai suteiksite jai daugiau gyvumo ją mankštindami. Todėl mėgstu sakyti, kad ELT – tai emocijų masažas. Kylančias mintis veikiame vartodami specialią kalbą. Po tokios procedūros jaučiamės lyg išlipę iš duobės, apimti didžiulio palengvėjimo. Ne kartą mačiau, kaip žmogui sunku patikėti, kad tiek ilgai jį gniaužusios emocijos ar ligos išgaruoja lyg dūmas. Kai paklausiu žmogaus, kaip, pavyzdžiui, laikosi jo skrandis (jei žinau, kad skrandžio skausmai jį nuolat kamavo pusę metų), žmogus dažnai pasimeta ir pradeda nerangiai kapstytis po savo vidų. Tuomet atsakau už jį: skausmas visiškai išnyko, ar ne? Tik protas dar atsisako tuo patikėti… Po šių žodžių žmogus nušvinta kupinas netikėtumo…

DVD įrašas

2007 m. gruodžio mėnesį surengėme pirmąjį mokomąjį ELT seminarą Lietuvoje. Šį seminarą nufilmavome ir kruopščiai sumontavome. Taip sukūrėme gyvą ir nuotaikingą vaizdo medžiagą, kurioje mes su Šarūnu Mažuoliu dalijamės tuo, ką žinome apie emocinės laisvės techniką. Šio seminaro dalyviai ir po pusmečio praneša apie naujus asmeninius pasiekimus. Jau po keleto savaičių jie sėkmingai taikė šį metodą, kuris padėjo jiems atsikratyti didžiulio emocinių ir fizinių negalavimų bagažo. Štai vienas šio seminaro dalyvis pasakoja, kad net ir praėjus pusei metų jis vis dar atranda naujų priežasčių taikyti ELT ir pasiekia vis naujų dvasinių aukštumų. O kur riba – paaiškės ateityje. Entuziastingai pritariu šiam teiginiui. Aš ir pats ELT taikau daugiau kaip metus, bet kiekvieną kartą šis metodas man suteikia vis daugiau laimės ir pasitenkinimo.

Besąlygiška pinigų grąžinimo garantija

Galiu jus patikinti, kad vien šio įrašo pakaks išmokti ELT subtilybių. Esu įsitikinęs, kad pradžiai to visiškai pakanka, ir kad jau po savaitės kitos pasieksite reikšmingų rezultatų. Tai mano pažadas jums. Po poros savaičių jau būsite pats sau gydytojas ir psichoterapeutas. Galėsite padėti ne tik sau, bet ir savo artimiesiems.

Žinoma, tai drąsūs pažadai, tačiau tvirtai tikiu, kad pavyks juos ištesėti su kaupu. Jei vis dėlto manysite, kad šis ELT įrašas nepateisino jūsų lūkesčių, mielai sugrąžinsime jums sumokėtus pinigus. Jei norėsite pasinaudoti besąlygiška pinigų gražinimo garantija, tiesiog įdėkite produktą į voką ir grąžinkite jį. Taigi bet kokiu atveju nieko neprarasite – nebent ligas ir depresiją.

Sveikata ir ją lemianti emocinė gerovė yra svarbiausias mūsų turtas, todėl būtų išmintinga juo pasirūpinti, kol nevėlu. Kaip gali jaustis turtingas, jei gaili pinigų išmokti būti laimingas? Tikiuosi, kad nepraleisite šios progos. Manau, kad šis produktas bus geriausias iš visų, kuriuos iki šiol turėjau galimybę jums pasiūlyti.

P.S. DVD programos pabaigoje – būdai geram regėjimui išsaugoti ir prastam regėjimui pagerinti. Pristatysiu jums keletą paprastų pratimų, kurie apsaugojo mane nuo akinių ir visiškai atstatė regėjimą. Jei nešiojate ar ketinate įsigyti akinius – vien ši informacija jums atsipirks.


„ELT – neįtikėtina dovana pasauliui“.

Catherine Salzman, ELT terapeutė.

Atminkite, kad sėkmingi žmonės šiandien yra sėkmingi dėl to, kad praeityje pasinaudojo geromis progomis. ELT – tai ypač retai pasitaikanti proga.Įrašo trukmė – 5,5 val.  4 DVD diskai galima žiūrėti kompiuteryje ar DVD grotuvu. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos. Kaina 90 eurų.

Arba galite užpildyti šią formą ir mes susisieksime su Jumis.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Parašykite komentarą