Šviesios mintys padeda pabusti

CD „Greiti pinigai“ 14.90 €

Ar manote, kad Jūs neturite pinigų dėl to, kad pasaulyje siautėja krizė? Ar kada nors pagalvojote, kad gyvenate ir dirbate ne ten, kur iš tikrųjų galite uždirbti? Ar patikėjote tuo, kad visiškai neturite verslininko gyslelės ar kad pinigai apskritai yra blogis? Jei tvirtai tikite šiais mitais, atsiprašome, ši audio knyga ne Jums…

Pasaulinė statistika sako, kad, 95 proc. žmonių tarpusavyje dalijasi tik 5 proc. pinigų, o likę 5 proc. žmonių pasidalija likusius 95 proc. pinigų. Problema ta, kad 95 proc. žmonių, gyvenančių šioje planetoje, serga sunkiai pagydoma priklausomybės liga. Seksologai šią ligą pavadintų finansiniu bejėgiškumu (kai negaliu pasakyti NE nei vienam pardavėjui ar prekei), narkologai vartotų „šopingomanijos“ sąvoką… Tai jokiu būdu nereiškia, kad visi turtingi žmonės tiek gobšūs, kad neleidžia sau žemiškų malonumų. Anaiptol, turtuoliai mėgsta pasilepinti, tačiau tai daro nemažindami savo finansinio kapitalo augimo tempų.

Paslaptis atskleista: įvairūs finansiniai instrumentai, metodai, būdai, techninės subtilybės  užima tik 10 proc. sėkmės. 90 proc. sėkmės sudaro TEISINGAS POŽIŪRIS Į PINIGUS.

Ši Algirdo Karaliaus audio knyga sugriaus visus mitus, egzistuojančius tradiciškai mąstančių žmonių galvose ir nurodys 7 paprastus būdus, kaip uždirbti antrą atlyginimą per 30 dienų! Dar daugiau: išmoksite mąstyti netradiciškai, sužinosite, kas yra informacinis verslas, kokie tinklinės rinkodaros privalumai, kokios investicijos yra saugiausios ir dar daug praktinių patarimų norintiems užsitikrinti saugią finansinę ateitį. Sėkmės!

Autorius: Algirdas Karalius. Trukmė: 1 val. 55 min. 1 CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ir muzikiniame centre. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos. Kaina 14.90 eurų.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Parašykite komentarą