Šviesios mintys padeda pabusti

CD „Savidisciplinos galia. Jokių pasiteisinimų!“ Brian Tracy

Yra toks mielas, tačiau klaidingas lipdukas, kuriame užrašyta: „Gyvenimas trumpas – pirma valgykite desertą“.

Desertu galima vadinti ir gabalą pyrago su ledais, kurį dažnai suvalgote PRIEŠ vakarienę, taip pat skardinę alaus, po kurios nebelieka jėgų ką nors daryti likusią dienos dalį, socialinių tinklų lankymą keliskart per dieną, kompiuterinis žaidimus, kavos gėrimą prieš pradedant dirbti, rūkymo pertraukėlės ir panašiai. Tai tiesiog skirtingos „deserto“ formos, stipriai apribojančios Jūsų galimybes nuveikti ką nors naudingo.

Turbūt blogiausia yra tai, kad ką bedarytumėte pakartotinai, tai tampa įpročiu. O susiformavus įpročiui, pasidaro sunku jo atsikratyti. Lengvesniojo kelio pasirinkimo įprotis, darymas to, kas smagu ir kuo galima mėgautis, arba deserto valgymas prieš pietus, tampa vis stipresnis ir stipresnis ir tai neišvengiamai veda į asmeninį silpnumą, ribotus pasiekimus ir nesėkmę.

Legendinis verslininkas, verslo konsultantas , motyvacinių seminarų vedėjas Brian Tracy savo pavyzdžiu įrodė, kad savidisciplina yra vienintelis ir geriausias sėkmės garantas, be kurio negali veikti nei viena sėkmės formulė. Būtent įprotis veikti disciplinuotai ir yra priežastis, kodėl kai kurie žmonės yra sėkmingesni už kitus. Brian Tracy teigia, jog savidisciplina iš esmės pakeitė jo gyvenimą. Palaipsniui reikalaudamas vis daugiau ir daugiau iš savęs, jis įgijo aukštąjį išsislavinimą, pradėjo ir išvystė lengvųjų automobilių pramonės verslą, neturėdamas jokių žinių apie šią pramonės šaką. „Visa, ką aš turėjau – tai tik disciplina ir ryžtas išmokti ir pritaikyti įgytas žinias srityje, kurios ėmiausi.“

Laikydamasis savidisciplinos, vėliau jis sukūrė sėkmingus verslus mokymų, konsultavimo, įrašų ir platinimo srityse. Jo knygos, seminarai bei mokymų programos parduodamos už daugiau nei 500 milijonų dolerių, yra išverstos į 36 kalbas ir yra platinamos 44 šalyse. Per metus konsultacijos kreipiasi daugiau nei 1000 kompanijų, o seminaruose dalyvavo daugiau nei 5 milijonai žmonių. Visais atvejais savidisciplinos praktika buvo esminis dalykas jo sėkmingame kelyje.

Gera žinia yra ta, kad ir Jūs galite išsiugdyti savidisciplinos įprotį. Reguliariai disciplinuojant save daryti tai, ką turite daryti, nesvarbu patinka Jums tai ar ne, Jūsų ego tampa vis stipresnis ir stipresnis. Jūs pradedate nebeieškoti pasiteisinimų. Jūs tiesiog veikiate.
Kam skirta garso knyga „Savidisciplinos galia. Jokių pasiteisinimų“?
Ši garso knyga skirta ambicingiems, ryžtingiems žmonėms, norintiems pasiekti visko, kas įmanoma. Tiems, kurie trokšta daryti daugiau, turėti daugiau ir tapti kažkuo daugiau, nei buvo prieš tai. Ši garso knyga skirta tiems, kurių netenkina esama situacija:

Tiems, kurie turi ambicingų planų ir trokšta juos įgyvendinti
Tiems, kuruos vargina seniai suplanuoti ir neatlikti darbai, finansinės skolos ir įsipareigojimai,
Tiems, kurie ketina atsikratyti blogų įpročių, priklausomybių
Tiems, kurių netenkina jų išvaizda, svoris
Tiems, kurie neištęsi pažadų SAU ir kitiems
Tiems, kurie yra nepatenkinti esamomis pajamomis
Tiems, kurie nori tapti tvirtomis, savimi pasitikinčiomis asmenybėmis
Tiems, kurie nori prasmingo ir laimingo gyvenimo

„Turbūt pats svarbiausias dalykas iš visų, kalbant apie sėkmę, yra tai, jog norėdami pasiekti daug turite tapti kitokiais. Svarbiausia ne kokius materialius dalykus įgysite ar pasieksite, svarbiausia tai, kokiu žmogumi turite tapti, norėdami pasiekti daug daugiau nei kiti. Ir ši knyga padės, tarsi instrukcija, suprasti, kaip tapti nepaprastu žmogumi, gebančiu pasiekti itin daug.

Tam, kad išsiugdytumėte savidisciplinos įprotį, pirmiausia turite priimti tvirtą sprendimą dėl to, kaip turite elgtis tam tikroje situacijoje. Tuomet turėtumėte atsisakyti bet kokių išimčių, kol savidisciplinos laikymasis taps įpročiu. Kiekvieną kartą suklupę, o taip atsitiks, iš naujo pradėsite laikytis savidisciplinos, kol taps lengviau elgtis disciplinuotai nei nedisciplinuotai“.

 

 • Išklausę šią garso knygą, Jūs:
  pradėsite veikti disciplinuotai ir tai padės jums atlikti užduotis greičiau, daugiau ir kokybiškiau;
  išsiugdysite įprotį kontroliuoti savo elgesį bei turėti didesnės asmeninės įtakos bendraujant;
  pradėsite save vertinti ir įgysite didesnį pasitikėjimą savimi. Kuo labiau pasitikėsite savimi, tuo mažesnė bus jūsų baimė suklysti ir atmesti naujas idėjas;
  išsiugdę šį įprotį, įgysite stiprybės įveikti visas kliūtis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų;
  įvaldžius savidisciplinos įprotį, visos kitos sėkmės formulės pradės veikti natūraliai;
  užsitarnausite ilgalaikę sėkmę tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle.

Kai įvaldysite savidisciplinos galią, tapsite nesustabdomas, kaip gamtos jėga. Niekada neieškosite pasiteisinimų, jog nedarote pažangos. Jau per ateinančius keletą mėnesių ir metų pasieksite daugiau, nei daugelis žmonių per visą gyvenimą. Audio knygos trukmė 3 valandos.

3 CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ar muzikiniame centre. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos.

Arba užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

Parašykite komentarą