Šviesios mintys padeda pabusti

Audio knyga „Kodėl paleidžiame pinigus?“

Pinigus paleidžiame, kuomet sukyla emocijos. Kuomet  norime parodyti savo statusą, norime pasimėgauti gyvenimu, pasilepinti. Kartais pinigus paleidžiame ir nesuprantame kas įvyko. Kartais paleidžiame ir gailimės.  Pinigus paleidžiame kai užsimanome kažko skanaus, kai užsimanome kažko įdomaus, kažko gražaus arba kai pradeda kankinti nuobodulys. Pinigus paleidžiame, kuomet neturime ką apsirengti. Pinigus paleidžiame dažniau nei norėtume, gal net kartą per savaitę susimąstome, gal nereikėjo jų paleisti?

Pinigus paleidžiame net tuomet kuomet jų neturime. Tuomet pasiskoliname ir paleidžiame, nes mums tiesiog tai patinka daryti.  Smagu paleisti kuo daugiau pinigų į pasaulį. Tame daug emocijų ir išgyvenimų. Bet kartais  norisi pinigus uždaryti  piniginėje, kad vėliau būtų galima juos panaudoti didesniems tikslams. Jei norite tai padaryti lengviau, ši audio knyga Jums patiks.  Kiekviena mintis suteiks daugiau supratimo apie tai kas vyksta piniginėje su pinigais ir padės jiems ten pasilikti.

Ką dar sužinosite:
Įvairios priežastys kodėl žmonės perka;
Kaip susiformuoja iššūkis vartoti, kuriam sunku atsispirti;
Kaip vartodami mes perkame ir statusą;
Kas suformavo mūsų vartojimo įpročius;
Kaip mes mintis keičiame į daiktus;
Kodėl mums pilnatvė tai pilna spinta ir šaldytuvas;
Kokios mūsų emocijos yra dirginamos perkant ir ko tikimės iš savo pirkinių;
Kaip daiktai pakeitė mūsų socialinį gyvenimą;
Kodėl mums reikia turėti savo ir nemėgstam skolinto ir nuomoto;
Kodėl perkame prabangos prekes;
Kodėl po 20 metų automobilis kainuoja 100 kartų pigiau;
Kodėl vis norime „atsinaujinti“ir kiek mums tai kainuoja.

Kuomet lankstote lėktuvėlį iš popieriaus pirmiausia turite vaizdą kaip tai atrodys ir veiksmų instrukciją. Tobulėjant pinigų srityje taip pat reikia būsimo vaizdo ir instrukcijos. Šios įžvalgos padės susikurti daug detalesnį ir aiškesnį vaizdą apie tai, kas vyksta jūsų piniginėje. Turėsite daugiau pasitikėjimo elgdamasis su pinigais ir lengviau galėsite atsipirti „bandos mąstymui“. Sumažės autopiloto įtaka, kuris dažnai pinigus paleidžia greičiau negu spėjame susimąstyti, daugiau pinigų liks piniginėje ir tuos pinigus drąsiau panaudosite savo svajonėms.

Autorius Aivaras Pranarauskas audio knygų „Stiprios mintys virsta pinigais“ ir „Pinigai – mano talentas“ autorius. Pateikiamas gilesnis ir labiau filosofinis požiūris, nestandartinės įžvalgos, kurios gali konkuruoti su bet kurio kito autoriaus įžvalgomis ir knygomis.

Kodėl verta įsigyti audio knygą? Nes galėsite ją klausyti vairuodami, sportuodami, pasivaikščiodami parke, ar darydami namų ruošos darbus. Trukmė 2 val. 20 min. mp3 failai (persiunčiami el.paštu). Apmokėkite internetu ir per kelias minutes audio knyga bus Jūsų kompiuteryje.

 

Parašykite komentarą