Šviesios mintys padeda pabusti

Audio knyga „Geniali atmintis“

Ar susimąstete, kiek laiko kasdien sugaištate tik todėl, kad kažką… pamiršote? Kiek laiko sugaištate, kai sunkiai sekasi susikaupti ar išmokti naujus dalykus? Daug dirbant ir mokantis kartais atrodo, kad iš tiek daug dalykų nebeprisimename nieko. Dėl nepadarytų darbų ar neišmoktų dalykų vėl tenka gaišti brangų laiką….

Klausydami šios audio knygos išmoksite genialiai paprastas ir efektyvias atminties lavinimo technikas, pagerės dėmesio koncentracija, greičiau ir efektyviau susikaupsite. Pagreitės jūsų sprendimų priėmimas ir bendras protinis pajėgumas. Labiau pasitikėsite savo mąstymu, nes būsite tikri, kad nepamiršote nė smulkiausios informacijos detalės.

Išmoksite efektyviai įsiminti istorijos datas, įvairias formules ar eilėraščius; pagerinti naujos kalbos įsisavinimo įgūdžius ir be vargo kasdien išmokti dešimtis naujų žodžių. Įsiminti ne savaitei, mėnesiui, o visam likusiam gyvenimui.

Norėtumete lengvai prisiminti savo dienotvarkę, susitikimų datas ar paskaitų tvarkaraščius ir niekur nebevėluoti? Arba nuolat turėti galvoje reikiamų pirkinių sąrašą ir apsipirkti nesiblaškant po parduotuvę.

Ar ne saugiau būtų nešiotis galvoje visų savo banko kortelių PIN kodus, elektroninio pašto ir kitus prisijungimų duomenis?

Gal jums bus aktualiau išmokti įsiminti žmonių veidus, vardus, svarbius telefono numerius. jūsų nebekamuos įkyrus klausimas: „Kur aš jį mačiau?“ Nebereikės jaustis kaltam ir atsiprašinėti draugų ar artimųjų, kad pamiršote jų gimtadienius,  teisintis, jog buvote labai užsiėmęs.

Kiekvienas asmeniškai susikursite atminties žemėlapius, kurie tarnaus Jums visą gyvenimą, ir kiekvienas galėsite juos pritaikyti savo individualiems poreikiams.

Praktikuojant šias technikas metams bėgant jūsų atmintis išliks patikima, efektyvi ir darbinga.

Išmoksite pasiruošti pokalbiui dėl darbo, viešai kalbai ar pristatymui, sužinosite, kaip mokytis mintinai tostus, anekdotus ar citatas. Tai sumažins įtampą ir paliks gerą įspūdį kolegoms, darbdaviui, klientams, giminėms ar svečiams.

Kiek kartų teko grįžti namo tik todėl, jog susiruošėte į kelionę palikote pasą ar kitus dokumentus. Kiek pirštinių, raktų ir skėčių esate palikę pas draugus, taksi automobilyje ar kavinėje.

Šios technikos taip pat lavina dešinįjį smegenų pusrutulį, atsakingą už jūsų fantaziją ir vaizduotę. Bendraudami būsite gerokai kūrybingesni ir išradingesni. Lavės fantazija ir humoro jausmas.

Atminties lavinimo technikos yra genialiai paprastos ir itin efektyvios. Galėsite įsiminti 3 ir daugiau kartų informacijos, daiktų, skaičių ir pan. Skirdami atminties lavinimo pratimams po pora minučių kasdien, galiausiai išmoksite daugelį dalykų įsiminti savaime.

 Tai intensyvus, praktinis ir vienintelis tokio pobūdžio kursas Lietuvoje skirtas savarankiškam darbui namuose. Klausyti galėsite kompiuterio, mp3 grotuvo pagalba, galėsite įsirašyti į kompaktinį diską ar usb atmintinę ir klausyti automobilyje. Produktyviai išnaudosite laiką mokymuisi vairuodami, sportuodami ar veikdami kitus darbus. Audio knygą galėsite klausyti daug kartų taip pilnai įsisavindami informaciją. Trukmė – 3 valandos. kartu su pratybomis galima parsisiųsti ir internetu. Tai padaryti lengva ir paprasta, taip pat puiki proga sutaupyti ir nereikės siuntimo paštu.

 

3 CD galima klausyti automobilyje, kompiuteryje ir muzikiniame centre. Siunčiame paštu, pašto išlaidos įskaičiuotos. Mp3 failai (persiunčiami el.paštu). Apmokėkite internetu ir per kelias minutes audio knyga bus Jūsų kompiuteryje.

Arba užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų Pavardė (privaloma)

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Adresas

Miestas

Telefonas

 

Parašykite komentarą